Stolik kawowy w stylu loft – 3 stylowe propozycje

Stolik kawowy w stylu loft – 3 stylowe propozycje

Jeżeli chcesz wprowadzić do wnętrza industrialny charakter, wybierz odpowiednie umeblowanie. W sklepach znajdziesz obecnie wiele ciekawych propozycji w stylu loft, w tym świetne stoliki kawowe. Dzięki nim możesz błyskawicznie nadać wnętrzu unikatowy charakter. Zapraszamy do sprawdzenia naszych 3 stylowych propozycji na stoliki kawowe w stylu loft!

Stolik z metalową ramą

To chyba najbardziej popularny rodzaj stolików loftowych, które świetnie nadają się również do innych typów wnętrz. Wykonane z grubego blatu z litego drewna, najczęściej postarzanego, aby uzyskać jeszcze bardziej efektowny wygląd, który osadzony jest na metalowej ramie w czarnym kolorze i o kształcie prostopadłościanu lub sześcianu w zależności od kształtu.

W sprzedaży znajdziemy też inne stoliki o podobnym wzornictwie, na przykład z nogami przypominającymi kwadraty, z X u podstawy, dodatkową półką czy też w kształcie okrągłym. Dostępne są w wielu różnych wersjach, więc bez problemu można wybrać coś ciekawego do swojego salonu. Takie meble loftowe to koszt od kilkuset do około 2 000 złotych.

Stolik z palety

Stoliki tego rodzaju też świetnie pisują się w surowość loftów. Można wykonać je samodzielnie lub kupić jako gotowe. Stoliki tego rodzaju najczęściej wykonane są z dwóch palet ułożonych na sobie, aby uzyskać komfortową wysokość. Najczęściej uzupełniane są o kółka oraz o szklany blat, który ułatwia użytkowanie.

Paleta może być też pomalowana na dowolny kolor – najbardziej popularny to biel, ale można też wybrać czerń, czerwień, kolor żółty czy wykończyć ją bejcą i nadać jej postarzany wygląd.

 Stolik ze skrzyni

To kolejna warta uwagi industrialna propozycja. Stoliki tego rodzaju wykonuje się ze skrzyni przemysłowych, na których najczęściej widać już ślady eksploatacji. Także mogą być one specjalnie postarzane.

Skrzynia może być po prostu ustawiona na podłodze, ale może być też uzupełniona o kółka, tak jak stoły z palet, dlatego wtedy przesuwanie jej jest łatwiejsze. Dodatkowym plusem takiego stolika jest miejsce do przechowywania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *