Łazienka w stylu glamour

Łazienka w stylu glamour

Wiele się dzisiaj mówi o trendach w projektowaniu łazienek, w których przoduje stylistyka glamour. Niestety, tak jak każdy styl projektowania i ten jakże elegancki, może łatwo zmienić się w tandetny – lub zbyt krzykliwy, jeśli nie zostanie uzupełniony o:

  • wysokiej jakości materiały,
  • przemyślany plan projektu,
  • dopasowane płytki do łazienki.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć elegancką łazienkę – taką, która zapewni dużą funkcjonalność i wysoką klasę, czy rustykalną, która sprawi, że goście będą przekonani, że jest zaprojektowana rzez profesjonalnego dekoratora – mamy dla Twojego pomysłu na styl glamour wiele wskazówek. Natomiast, jeśli przede wszystkim interesuje Cię ceramika Tubądzin – odwiedź sklep z płytkami Plytki24.pl, gdzie naprawdę sporo w tym klimacie znajdziesz.

Wskazówka 1: umywalka nadaje ton łazience glamour!

Jest to pierwsza wskazówka na naszej liście, ponieważ bez względu na to, jak pieczołowicie dobierzesz Paradyż płytki łazienkowe, cały ich splendor pójdzie wniwecz, jeśli nie postarasz się przy selekcji umywalki. Najpiękniejsze projekty łazienek glamour często zaczynają się właśnie od umywalki. Ten element może mocno wpłynąć na wybrane lustro, czy blat. Zdecyduj więc, czy ta elegancka łazienka glamour ma mieć bardziej rustykalny, czyt industrialny klimat i niech umywalka dostosuje się do tego swoim designem i konstrukcją.

Wskazówka: 2: zainstaluj wolnostojącą wannę.

Nie ma nic bardziej glamour, aniżeli ten element łazienki, dopełniony przez eleganckie płytki łazienkowe Ceramika Końskie, które znajdziesz na https://plytki24.pl/.

Nawet rustykalna przestrzeń zyska efektowny czar, gdy dodasz na jej środku wolnostojącą wannę. Wypróbuj projekt z polerowanej miedzi lub szczotkowanego niklu lub skorzystaj z porcelany. Czołowi projektanci glamour sugerują też połączyć klasyczną białą wannę z ręcznie wykończonym miedzianym zlewem i lustrem.

Jeśli dostosujesz się do tych kilku wskazówek – już uzyskasz wannę w stylu glamour i to bez przesadnej dekoracji, która mogłaby prezentować się tandetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *