Miska bezkołnierzowa – Zobacz top10 najlepszych misek bez rantu!

Miska bezkołnierzowa – Zobacz top10 najlepszych misek bez rantu!

Wybór jednej miski WC spośród wielu dostępnych na rynku produktów może stanowić spore wyzwanie. Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem cieszą się miski WC bezkołnierzowe, które są nie tylko ekologiczne, ale również łatwe w utrzymaniu czystości. Czym jest technologia rimless i dlaczego zyskała tak wielu fanów? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Co to takiego miska bezkołnierzowa?

Pomysł na toalety bez wewnętrznych kołnierzy został bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników na całym świecie. Nowoczesne miski bezrantowe zamiast kanału ceramicznego posiadają delikatne wgłębienie. Sedesy bez kołnierza są rozwiązaniem, które w zauważalny sposób podnosi komfort ich użytkowania. Tego rodzaju toaleta jest nie tylko zdecydowanie bardziej higieniczna, ale również praktyczna i ekologiczna.

WC bez kołnierza jest świetną alternatywą dla tradycyjnych wariantów z kołnierzem. Dostępne w stałej sprzedaży modele z rantem dość szybko ulegają trudnym do usunięcia zanieczyszczeniom. Mimo stosowania silnych detergentów nie zawsze udaje się wyczyścić toaletę w zadowalającym stopniu. Miska bezkołnierzowa, która pozbawiona jest nie tylko ostrych krawędzi i zakamarków, ale również miejsc bez szkliwienia, nie wymaga stosowania silnie działających środków czyszczących. Dzięki temu prawdopodobieństwo pojawienia się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń zmniejszona jest do minimum.

 

Największe zalety bezkołnierzowej ceramiki łazienkowej

Miska bezkołnierzowa, nazywana również rimless, pozbawiona jest obecnego w klastycznych modelach ceramicznego rantu. Oprócz bezproblemowego czyszczenia, WC bez kołnierza pozwala zmniejszyć zużycie wody. W tego rodzaju modelach wspomniana woda dystrybuowana jest wzdłuż obwodu miski – wypływa ona równomiernie i z równą siłą spłukuje wszelkie zanieczyszczenia. Nie ma w tym przypadku możliwości, by wydostała się poza muszlę. Proekologiczne spłuczki posiadające średnio 3 litrową pojemność pozwalają skutecznie wypłukać wszelkie nieczystości.

Szacuje się, że ekologiczne rozwiązania zastosowane w miskach rimless pozwalają aż o 30% obniżyć zużycie wody. Bezsprzeczny wpływ na środowisko ma również stosowanie silnie drażniących detergentów. W przypadku misek bezrantowych nie ma konieczności sięgania po tego rodzaju specyfiki. Sedes bez kołnierza w zauważalnym stopniu podniesie komfort korzystania z toalety.

LazienkiABC.pl Miska WC bez kołnierza sprawdzi się w każdej łazience. Jest ona zdecydowanie bardziej bezpieczna niż tradycyjny wariant. Kolejną zaletą, o której warto wspomnieć jest wyjątkowa estetyka tego rodzaju toalet. Miska klozetowa bezrantowa prezentuje się nie tylko efektownie, ale również stylowo i modnie. Dostępna w wielu wariantach kolorystycznych daje ogromne możliwości aranżacyjne. Toaleta bez kołnierza zestawiona z dopasowaną umywalką nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Zdecydowanie najlepiej prezentują się modele montowane na stelażach, które świetnie sprawdzą się w niedużych łazienkach.

Miska WC bez kołnierza sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i loftowych wnętrzach. Warto dopilnować, by wszystkie obecne we wnętrzu akcesoria idealnie ze sobą współgrały. Satysfakcjonujący efekt osiągniesz, jeśli zdecydujesz się na zakup sanitariatów podchodzących z jednej serii danego producenta. Całość uzupełnią atrakcyjne meble łazienkowe, oświetlenie i armatura. Toaleta bez kołnierza każdej łazience doda stylowego charakteru i sprawi, że mimo upływu lat nadal będzie się estetycznie prezentować.

 

Technologia rimless zyskuje na popularności

Technologia rimless, która spotykana jest w ofertach wysokiej klasy producentów to wyjątkowo korzystne rozwiązanie. Miska bezkołnierzowa pozwala zmniejszyć zużycie wody, co w efekcie wpłynie nie tylko na obniżenie rachunków, ale również przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego. Dzięki łatwemu utrzymaniu sedesu w czystości, ryzyko powstawania trwałych osadów udaje się zminimalizować do minimum. Miski WC bezkołnierzowe są coraz częściej spotykane w polskich domach. Pochodzące z najnowszych kolekcji modele oceniane są nie tylko za wyjątkową funkcjonalność, ale także za atrakcyjny design. Miska WC, która do niedawna uznawana była za mało interesującą konieczność, obecnie uchodzi za ciekawy i starannie wybierany element aranżacyjny.

Niebanalny design WC bez kołnierza zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Oryginalna miska WC stojąca lub wisząca w towarzystwie stylowej wanny i umywalki przez wiele lat zachowa swój ponadczasowy charakter. Dominujący w obecnych aranżacjach minimalizm pozwoli zachować we wnętrzu pożądaną spójność i elegancję.

miska-wc

Miski bezkołnierzowe – opinie klientów

Cieszące się sporą popularnością miski WC bezkołnierzowe uznawane są za jedne z najbardziej komfortowych modeli dostępnych toalet. Wykonane z wysokiej jakości ceramiki, nowoczesne i stylowe odmienią wygląd każdej łazienki.

Klienci, którzy zdecydowali się na WC bezkołnierzowe za jedną z najważniejszych zalet tego rodzaju modeli uznają łatwość czyszczenia. Sedesy bez kołnierza nie posiadają – w przeciwieństwie to tradycyjnych misek – uciążliwych zagłębień, w których gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń. Najtrudniejszy do usunięcia nawet z zastosowaniem specjalistycznych środków kamień potrafi przysporzyć sporo problemów.

Zgodnie z opiniami wieloletnich użytkowników miska WC wisząca bez kołnierza w znacznym stopniu poprawiła komfort korzystania z toalety. Łatwe i dokładne spłukiwanie oraz co jest równie ważne – proekologiczne – wpłynie na zwiększenie funkcjonalności łazienki.

Funkcjonalna miska WC pozbawiona rantu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób planujących remont łazienki. Szeroki wybór tego rodzaju modeli sprawia, że z łatwością wybierzesz pasujący do wnętrza wariant. Nowoczesna miska WC bez kołnierza to propozycja dla każdego, komu zależy na otrzymaniu ponadczasowego i atrakcyjnego efektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *