Remontowa
Posty: 303
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Remont mieszkania

Post autor: Remontowa »

Planujesz remont i szukasz pomysłu na nowoczesne wykończenie wnętrza? Spójrz na ofertę sklepu BB Home Decor, który posiada w sprzedaży dekoracyjne farby sabulador soft valpaint bbhomedecor/pl/sklep/farby-dekoracyjne/91-farba-dekoracyjna-sabulador-soft-valpaint-cena.html . Dzięki nowoczesnej farbie wykonasz niecodzienną aranżacje ścian w dowolnym pomieszczeniu. Farba ta nadaje się nie tylko do malowania na ścianach, ale także można używać jej do malowania mebli, drewna a także płyt MDF.

bajobaj
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Remont mieszkania

Post autor: bajobaj »

Ja to właśnie myślę, co malować i jak wybierać kolory. Zastanawiam się, gdzie paleta kolorów farb będzie najlepsza. Myślę, że świetnie będzie o tym pogadać, bo każdy ma inne podejście, ale może nam się udać coś razem wybrać. Nie mówię zaraz, że musimy, ale może jednak mi poradzicie? Dla mnie to będzie fajne.

bonyard
Posty: 453
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Remont mieszkania

Post autor: bonyard »

Ja od dłuższego czasu zabieram się za wymianę firan w pomieszczeniach. Wymieniłam jedną w salonie i wygląda to dla mnie tak jakby pomieszczenie przeszło całkowity remont :) a to są tylko firany :D . Pełno fajnych wzorów jest na nietylkofiranki/pl/299-firany-panelowe dlatego nie potrafię się zdecydować na konkretne modele

zuzula12
Posty: 1664
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Remont mieszkania

Post autor: zuzula12 »

"Planuje właśnie remont mojego mieszkania i szukam inspiracji do jego aranżacji.



czapki robocze zimowe
"

ODPOWIEDZ