Wieszaki nie muszą być nudne!

Wieszaki nie muszą być nudne!

Wieszak jest obowiązkowym gadżetem w każdym domu. Dzięki niemu jesteśmy wstanie utrzymać ład i porządek. Nierzadko stanowi on także element dekoracyjny naszego przedpokoju, dlatego warto wybrać taki, który będzie pasował do danego wnętrza.

Jaki wieszak warto wybrać, aby nie okazał się tylko kolejnym nudnym i mało funkcjonalnym przedmiotem?

Jednym z najlepszych rozwiązań jest wybór wieszaka 3 w 1 (SLIM), czyli takiego który w wyposażeniu posiada również szafkę na czapki oraz lustro. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy musieli korzystać z innego pomieszczenia, aby przejrzeć się w lustrze. Wykonany jest on z tak zwanej okleinowej płyty meblowej. Można go nabyć w trzech kolorach: dębowym, orzechowym oraz odcieniu jabłoni.

Jeśli chodzi o wymiary to zmieści się w każdym pomieszczeniu. Jego wysokość to 112 cm,a szerokość 76 cm. Innym polecanym przez nas produktem jest wieszak naścienny TWIST. Zrobiony jest ze sklejki, która składa się z kilku różnych gatunków drewna. Są one barwione wysokogatunkowymi bejcami.

To,co go charakteryzuje to przede wszystkim stalowe okucia, które pomalowane są lakierami proszkowymi. Jest to niewielki, lecz bardzo ładny wieszak, który sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych przedpokojach. Znajduje się on zarówno w małym jak i średnim rozmiarze.

Kolejnym wieszakiem, na który warto zwrócić szczególną uwagę jest KATE. To bardzo mały mebel- jego wymiary 38 cm wysokości oraz 54 cm szerokości, który przeznaczony jest głównie dla właścicieli skromniejszych pomieszczeń, o mniejszym metrażu. Oprócz tradycyjnych haków zawiera półkę na czapki, szalik lub rękawiczki. Zrobiony jest z płyty meblowej. Można go nabyć w kolorze białym.

Jednym z najbardziej popularnych jest HOME. Wieszak ten jest niezwykle praktyczny, gdyż zawiera przesuwane haczyki. Jego elementy wykonane są ze stali lakierowanej oraz chromowanej. Jest to dość duży wieszak, który pomieści wiele elementów garderoby.

Dla osób, które cenią sobie zarówno piękno, jak i nowoczesność polecamy wieszak MODERN. W kolekcji znajduje się zarówno duży, jak i mały. Za sprawą swojego nietuzinkowego wyglądu nada naszemu przedpokojowi szyku. Jest to produkt wykonany ręcznie, który składa się ze stali oraz aluminium. MODERN zawiera cztery duże wieszaki  oraz trzy mniejsze, co sprawia iż zmieści się na nim więcej ubrań. Oprócz tego wyposażony jest również w funkcjonalną półkę.

Warto zapoznać się z całą ofertą i dobrać odpowiedni wieszak do przedpokoju.

Źródło: wieszaki do przedpokoju – Internum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *