Maszyny do prac na wysokościach – jakie warto wynająć?

Maszyny do prac na wysokościach – jakie warto wynająć?

Koniec zimy coraz bliżej. Co za tym idzie, możemy spodziewać się rosnącej liczby prac budowlanych oraz kontynuacji rozpoczętych w minionym roku inwestycji. Podstawą efektywnej pracy jest skorzystanie z oferty sprawdzonego, solidnego dostawcy sprzętu budowlanego.

Najlepsi specjaliści z branży zajmują się nie tylko wynajmem maszyn, ale również bezpieczeństwem. W tym celu prowadzą szkolenia dla operatorów oraz współpracują z organami odpowiedzialnymi za kontrolę stanu technicznego urządzeń (Urząd Dozoru Technicznego czy International Power Access Federation).

Kolejną kwestią, która wyróżnia najlepsze firmy z branży budowlanej jest szeroka gama maszyn do wynajmu. Jednym z takich przedsiębiorstw jest Riwal Poland – http://www.riwalpoland.pl/pl/wynajem.

Uniwersalność to pierwsze słowo, które przychodzi na myśl spoglądając na ofertę Riwal Poland. Spektrum maszyn obejmuje praktycznie wszystkie rodzaje maszyn wykorzystywanych na budowach:

  • Podesty ruchome nożycowe – w dwóch wariantach, napędzane elektrycznie lub spalinowo.
  • Podesty ruchome masztowe – przeznaczone do pracy w małych pomieszczeniach.
  • Podesty ruchome przegubowe – tak jak w przypadku podnośników nożycowych dostępne są w wersji spalinowej bądź elektrycznej.
  • Podesty na przyczepach – tzw. spidery, które są najefektywniejsze na podłożach o ograniczonej nośności.
  • Podesty teleskopowe – maszyny spalinowe z napędem 4×4 oraz osią wahliwą.
  • Ładowarki teleskopowe lub teleskopowe obrotowe – dostępne z silnikami wysokoprężnymi i napędem 4×4

riwal-2

Mimo że znaczna część oferty dotyczy wynajmu maszyn, to firma posiada także maszyny nowe i używane na sprzedaż oraz akcesoria wraz z komponentami do nich.

Co więcej, Riwal Poland pomaga swoim klientom w uzyskaniu dotacji z Unii Europejskiej, wspiera w procesie leasingowym, a także zapewnia fachową pomoc w ubieganiu się o współfinansowanie z ZUS.

Na koniec warto również wspomnieć o serwisie maszyn. Rozmieszczenie oddziałów Riwal Poland pozwala na szybkie i sprawne świadczenie usług naprawczych na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Z doświadczenia wynika, że większość usterek może zostać usuniętych w miejscu pracy maszyny.

Kompleksowa oferta to ogromna wygoda dla klientów, którzy w jednym miejscu otrzymują pełny pakiet usług, niezbędnych do efektywnego przeprowadzenia małej budowy lub dużej, wielomiesięcznej inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *