erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Dach- wiązary dachowe.

Post autor: erica »

"""Witajcie.

Właśnie mam dylemat cały czas co do konstrukcji dachu. Zastanawiam się jakie najlepsze jest rozwiązanie w tym kierunku? Słyszałam, że wiązary drewniane wykonane w technologii płytek kolczastych są hitem. Co sądzicie w na ten temat?
"""

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Dach- wiązary dachowe.

Post autor: anya »

Do konstrukcji dachu, trzeba naprawdę wezwać kogoś naprawdę fachowego. Musi być wszystko nie tylko dobrze połączone, ale też zaimpregnowane. Trzeba wybrać odpowiedni materiał na takie wiązary. A więc tutaj zgłosiłabym się do firmy MG Dachy mgdachy/pl/ . Oni doskonale sprawdzą się w tym zakresie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Dach- wiązary dachowe.

Post autor: erica »

I o taką solidną firmę mi chodziło, jak MG Dachy. Takie firmy, które starannie wykonują swoje obowiązki, chętnie doradzają w różnych kwestiach- to naprawdę się ceni. Dzięki za namiar, na pewno się z nimi skontaktuję.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dach- wiązary dachowe.

Post autor: bebefa »

Hej, oczywiście, że wiązary dachowe są ważne i dobrze, że pytasz o to, ale jeśli zdecydujesz się na blachodachówkę, jeśli chodzi o wykończenie, to ja chętnie Ci podpowiem, że ta farby do blachy może Ci się przydać. Zabezpiecza przed korozją, ale i utratą jakiegokolwiek koloru, a to częsty problem blachy.

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Dach- wiązary dachowe.

Post autor: kometka »

Budujecie lub wykańczacie dom/ mieszkanie? Będziecie potrzebować gwoździe ocynkowane w dużych ilościach? Zapraszam do sklepu internetowego Gromaz. Znajdziecie tam gwoździe w wersji ocynkowanej jak i również surowe sprzedawane w opakowaniach po 5 kilo każdy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dach- wiązary dachowe.

Post autor: zuzula12 »

Jak wygląda budowa krok po kroku można zobaczyć na stronie designiwnetrze/pl/budowa-domu-krok-po-kroku/ to blog a na nim znajdziecie ciekawe artykuły na temat budowy domów czy remontów i wykończenia wnętrz. Czytałam ostatnio o etapach budowy. Wszytsko fajne objaśniają. Poczytajcie trochę bo super wskazówki i ciekawe porady.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dach- wiązary dachowe.

Post autor: czoko752 »

A znacie firmę https://dachistrych.pl/ ? Wiem, że mają w ofercie blachę dachową, dlatego koniecznie skorzystajcie sobie z dostępnych tam możliwości. Coraz wiecej osób stawia teraz na jakość, skoro cena i tak wielu materiałów, nawet tych gorszej jakości jest wysoka.

ODPOWIEDZ