Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Kasieńka »

Ja w ogrodzie mam meble rattanowe ale i drewniane. Drewniane służą do spotkań w gronie rodziny i znajomych, duży stół i dwie ławy. Ogólnie mam sporo elementów drewnianych dlatego muszę pamiętać o tym by o nie odpowiednio dbać. Jakie waszym zdaniem są najlepsze impregnaty do drewna?

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: erica »

A czy ktoś z was kupował może meble używane do ogrodu? Ja ostatnio na natrafiłam na fajne ogłoszenia na stronie pokato/pl i tak kusi mnie, aby je sobie kupić. Powiem wam, że na takich serwisach z ogłoszeniami naprawdę super można znaleźć oferty.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: postzunia »

Jak chodzi o ogród to ja jestem w fazie projektowania mojego własnego tarasu, na stronie jaką jest bruk-bet/pl/warto-wiedziec/betonowe-meble-w-ogrodzie-najnowszy-krzyk-mody Znalazłam bardzo trafne wskazówki których mam zamiar sie trzymać oraz niebawem zacznę się rozglądać tutaj za materiałem, na pewno wykorzystam płyty tarasowe oraz obrzeża.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: mrozek »

Moim zdaniem meble są bardzo ważne, ale trzeba też pomyśleć poważnie o konstrukcjach ogrodowych. Polecam zainteresować się taką kwestią jak architektura ogrodowa Katowice Ogrodolandia: ogrodolandia.i-katowice/pl/ . W ofercie mają najróżniejsze elementy architektury ogrodowej. A jeśli chodzi o montaż to bez problemu każdy sobie z nim poradzi.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: czoko752 »

Meble do mojego ogrodu zamawiałem tutaj gardenspace/pl/ i wam też polecam tego producenta. Wybór mebli jest duży więc znajdziecie coś i do nowoczesnej i klasycznej aranżacji. Do tego mają teraz też wyprzedaże atrakcyjne, zobaczcie sami.

kingazajac63
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 12, 2020 10:10 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: kingazajac63 »

Ja mam meble z ogrodolandia/pl/ i bardzo dobrze mi się sprawdzają. Korzystam z nich już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona .:)

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Domis3223 »

Gdy urządzałam swój ogród, częściowo musiałam też urządzić przestrzeń publiczna, na co wcześniej oczywiście dostałam zgodę. Jednak warunkiem było, że postawione tam ławki będą takie same jak ławki miejskie, po długich poszukiwaniach, znalazłam takie w sklepie Baster. U siebie w ogrodzie tez użyłam takich samych, dlatego wszystko jest zgrane i wygląda jak jedna część, a te ławki miejskie są równie fajne do ogrodu jak i do parku.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Meble do ogrodu

Post autor: mojra »

Wygodne meble to podstawa w ogrodzie, ale uważam że warto też postawić na miejsce do rozrywki. Świetnie sprawdzi się basen. Warto jednak dokupić do niego niskie zadaszenie basenu Nie jest to jakiś duży wydatek, a powiem wam - że sprawdza się super!

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja niedawno miałam zaprojektowany ogród przez profesjonalnego projektanta zieleni, w planie znajdował się również taras, to już sama go urządzałam. Polecił mi on jednak meble ogrodowe ze sklepu emwomeble/pl/pl/c/Meble-ogrodowe/401, zrobione one są techno rattanu, do tego dokupiłam fotel wiszący.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Meble do ogrodu

Post autor: milena49 »

Szukaj w internecie. Tam jest największy wybór jeśli chodzi o meble ogrodowe. Są też moim zdaniem lepsze ceny. Rzuć okiem np. tutaj edinos/pl/ogrod - fotele, ławki, leżanki, stoły i krzesła - generalnie znajdziesz wszystko i w lepszej cenie niż w marketach budowlanych. Ja postawiłam w ogrodzie na naturalne materiały. Mam dużo drewnianych elementów. I takie właśnie meble Ci polecam, bo prezentują się wyjątkowo ładnie.

ODPOWIEDZ