majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

dekoracje do domu

Post autor: majsterka »

Na jakie dekoracje stawiacie w swoich domach ? Chce jeszcze w tym roku zaplanować remont, i odświeżenie wnętrza, dlatego zastanawiam sie czy tutaj galeriaram/pl/ , nie zamówić antyramy i powsadzać w nią nasze wspólne zdjęcia.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: Dżonko »

We wnętrzu fajnie wyglądają panele 3D jak te - naklejkomania.eu/639-panele-3d-z-pcv To ciekawa dekoracja ściany. Trzeba jakoś ożywić wnętrze, bo w innym przypadku będzie nudno. Gładkie ściany ma każdy a te 3D już nie, można się wyróżnić.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: Kobietaewka77 »

Dla mnie fajna dekoracja w domu są różnego rodzaju dywany dywanychemex/pl/, tworzą one taki fajny nastrój i dom staje się cieplejszy i przytulniejszy dlatego mimo to, że nie łatwo jest o nie zadbać to mam dywany prawie we wszystkich sypialniach w domu i w salonie taki mały ozdobny.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: mojra »

Na jakie dekoracje stawiacie w swoich domach ? Chce jeszcze w tym roku zaplanować remont, i odświeżenie wnętrza, dlatego zastanawiam sie czy tutaj dilala/pl/ , nie zamówić nowych dodatków do domu. Widziałam, że mają bardzo szeroki wybór i przystępne ceny.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: majsterka »

Z takich ciekawych dekoracji do domu to ja postawiłabym na wazony. Są moim zdaniem dobrym dodatkiem. Wstawisz do niego żywe lub sztuczne kwiaty i już od razu wnętrze bedzie wydawało się znacznie przyjemniejsze. A fajne wazony widziałam na sfmeble/pl/c/wazony-akcesoria-salon , moze też Ci coś wpadnie w oko.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie sobie na stronę wnetrzaporady/pl/mieszkanie-w-stylu-glamour-pieknie-i-stylowo/ tutaj znajdziecie mnóstwo artykułów które pomocne są podczas remontu i wykończeń. Bardzo fajne i ciekawe porady. Polecam bo sa zdjęcia i projekty więc można się zainspirować.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: paździoch »

Różne tekstylia także mogą być świetną dekoracją w mieszkaniu. Na przykład ładne ozdobne firanki, czy też obrus na stole albo poduszki. W sklepie dehome/pl/ mają spory wybór takich tekstyliów.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: synia »

Warto zadbać o to, aby nasze wnętrze było idealne. Tutaj home-you/com/pl/sypialnia/koce-narzuty/narzuty warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych produktów, które na pewno się przydadzą. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość. Dekoracje muszą dodawać charakteru i właśnie dlatego powinny być wyjątkowe i dobrze przemyślane.

gajek
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 05, 2021 10:18 pm

Re: dekoracje do domu

Post autor: gajek »

U mnie, najpiękniejszą dekorację w domu, jest kominek wolnostojący od Defro Home defrohome/pl/ , stojący w sypialni. To model Orti, który prezentuje nowoczesny desing, ale i minimalny w swojej formie. Wykonany jest również bardzo solidnie, co jest miłe w jego obsłudze.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: dekoracje do domu

Post autor: Grazka123 »

Jeśli chcecie się zainspirować to ja wam polecam bardzo stronę twojefirany/pl/blog/zazdrostki-urok-okna-w-kuchni/ która pomogła mi wybrać do swojego domu dodatki które nadały mu charakteru. Polecam bardzo artykuły bo odmieniły moje zdanie o niektórych aspektach pomieszczeń. Nie przykładałam wcześniej uwagi do takich detali które mogą całkiem odmienić nasze wnętrze i wpłynąć na jego odbiór. Polecam bardzo

ODPOWIEDZ