Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Odkurzacz dla alergika

Post autor: Awiae56 »

Witam. Jakie odkurzacze dla alergika polecacie? Macie w tym obszarze jakieś doświadczenia? Czy coś z tej oferty jest Waszym zdaniem warte uwagi https://wdomu24.pl/40-odkurzacze-dla-alergikow ?
Ostatnio zmieniony pt lut 28, 2020 10:38 am przez Awiae56, łącznie zmieniany 1 raz.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Awatar użytkownika
dziq
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 8:48 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: dziq »

najlepiej jest korzystać tylko z sprawdzonych produktów
Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, żeby być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Awatar użytkownika
RaFix
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:15 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: RaFix »

Na chwilę obecną nic o tym nie wiem.
Oszczędność jest to umiejętność unikania zbędnych wydatków.

Awatar użytkownika
sonixen
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:36 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: sonixen »

Dzięki wielkie za wszystkie rady!
To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.

Awatar użytkownika
Fixxer
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:53 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: Fixxer »

Bardzo ciekawa oferta. Może sam się skuszę.
Im większe znaczenie mają dla kogoś wszystkie sprawy, tem on sam jest człowiekiem większego znaczenia.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: erica »

A może lepiej byłoby postawić na profesjonalne sprzątanie wrocław ? Co ty na to? Na pewno tak profesjonalna firma jak Moppy będzie wiedziała jak zająć się porządkowanie twojego domu, tak aby nie miało to negatywnego wpływu na twoje zdrowie. Czasami warto dać sobie pomóc fachowcowi.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:32 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: Maja44 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - plynyiproszki/pl .

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: Aldona »

Zdecydowanie moim wrogiem jest kurz , tym bardziej że jestem alergiczką. Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza to szczególnie polecam tą stronę centralne-odkurzacze.net/ gdzie znajdziesz sprzęty tylko o najwyższej jakości. Sama zakupiłam u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem ani z ciągłym kurzem po kątach.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: Dżonko »

A jaki rodzaj odkurzacza macie i chwalicie sobie najbardziej? Tutaj sk-construction/pl/jaki-odkurzacz-kupic/ przeglądam różne modele i zastanawiam się nad takim automatycznym. Ma ktoś? Chawlicie sobie? U mnie w domu brak progów, duże przestrzenie, to chyba by się sprawdził, co nie?

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: czoko752 »

Ja też korzystam z odkurzacza dla alergika, ale chciałam wam opowiedzieć o innym odkurzaczu, takim do szyb. Znacie je? Tutaj leifheitsklep/pl/pl-pl/odkurzacze-do-szyb/4798 można taki zamówić i powiem wam że ja jestem zadowolona z niego odkąd używam, dużo wygodniej mi się myje okna.

ODPOWIEDZ