mojra
Posty: 655
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: mojra »

Nie tylko wybór odkurzacza jest ważną kwestią, ale również odpowiednie środki czystości. Jeśli nie jesteście zadowoleni z tych, których używacie obecnie to polecam wam te od Proformula. Na pewno sprostają waszym wymaganiom.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: Monika »

A co z workami do odkurzacza? Gdzie się w nie zaopatrujecie? Ja ostatnio widziałam, że całkiem duży wybór takich właśnie worków mają w sklepie internetowym swiatworkow/pl/. Ceny tez wydały mi się tam całkiem atrakcyjne. Jak sądzicie, warto tam zrobić takie zakupy?

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: czoko752 »

W temacie sprzątania to ja mam odkurzacz taki że dla alergików jest dobry więc nie mam z tym problemu. Ale muszę kupić do okien myjki i nie wiem jakie, tutaj leifheitsklep/pl/pl-pl/myjki-i-sciagaczki/4803 patrzyłam na ofertę i wybór duży tylko na które się zdecydować? Może pomożecie?

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: Bakeneko »

a próbowaliście odkurzaczy centralnych ? Bo ja właśnie tak skorzystałam głównie z usług centralne-odkurzacze.net mają super odkurzacze i do tego w dobrej cenie

grażynka011
Posty: 1124
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem warto zdecydować się na roombe. Jest bardzo dokładna i przede wszystkim nie pozostawia żadnych zabrudzeń co jest bardzo ważne

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Odkurzacz dla alergika

Post autor: Bakeneko »

U mnie fajnie sprawdza się irobot roomba combo. Który zarówno odkurza jak i myje podłogę, czyli macie jeszcze lepiej wysprzątane, przynajmniej ja tak na to patrzę ;) Zwłaszcza dla alergików jest to ważne, wiem coś o tym bo sama jestem uczulona na kurz

ODPOWIEDZ