Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

Post autor: Igielnik »

"""Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

takie pod kątem kuchni?
"""

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

Post autor: milena49 »

Teraz w dobie sklepów internetowych bardzo szybko znajdziesz porządne krzesła w dobrej cenie. Ja swoje kupiłam tutaj lemag1/com/pl/120-stoly-i-krzesla-do-kuchni-salonu . Moje są bardzo dobrze wykonane, są solidne, a przy okazji modne. Najbardziej podobają mi się elementy z drewna. Zajrzyj tam, na pewno też coś wybierzesz.

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

Post autor: Tikabum »

"""
Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

takie pod kątem kuchni?
[/quote]


Trudno powiedzieć, bo wiesz są komplety za 300 zł i służą latami, a są i za 300 zł od krzesła i też służą latami.

Wszystko zależy od materiału z jakiego są zrobione, jego jakości, dekoracji itd.

Pooglądaj sobie krzesła np tu swiat-krzesel/pl/

- oni mają szeroki wybór w różnych cenach, jest w czym powybierać :)
"""

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

Post autor: wesołek »

Także słyszałam, że im droższe krzesła tym jakość ich wykonania jest znacznie lepsza. Ale czy tak rzeczywiście jest? Bo nie raz przekonałam się o tym, że jakość nie idzie w parze z ceną. Dlatego też i ja zdecydowanie wolę kupić coś tańszego ale i dobrego. I tak też jak znalazłam tę stronę taniomania/pl/t/tanie-krzesla to od razu znalazłam super krzesła i to o nowoczesnym designie w całkiem dobrej cenie.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

Post autor: Bajeczna »

"""Na krzesła,porządne i eleganckie wcale nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy,wystarczy znać sklep Edinos,który oferuje krzesła do kuchni nowoczesne,stylowe,w wielu kolorach i ciekawych wzorach edinos/pl/krzesla-kuchenne

Ich krzesła to przede wszystkim nowoczesny design,ale też stabilne konstrukcje,mocno zamocowane nogi,wygodne siedziska,odpowiednio wyprofilowane oparcia,dzięki którym nie ucierpi żaden kręgosłup.
"""

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Ile wg was trzeba wydać na porządne krzesła?

Post autor: synia »

Trzeba zakupić takie krzesła, które nie tylko będą ładnie się prezentować, ale również będą wygodne. Wcale nie trzeba wydawać majątku. Na pewno warto sobie zerknąć tutaj mebletkaniny/pl/krzesla-do-kuchni-cat-315 . Mają tam w ofercie różnego typu krzesła do kuchni. Myślę, że uda wam się tam wybrać odpowiednie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

ODPOWIEDZ