Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Dezynfekowanie biura - czym tanio i szybko?

Post autor: Igielnik »

"""Dezynfekowanie biura - czym tanio i szybko?

Polecicie?
"""

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Dezynfekowanie biura - czym tanio i szybko?

Post autor: Igielnik »

może nawet nie być całkiem tanio, ale tempo ma dla mnie mega duże znaczenie

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Dezynfekowanie biura - czym tanio i szybko?

Post autor: Tikabum »

"""A 49 zł to dla Ciebie tanio czy nie? :mrgreen:

Moge podpowiedzieć środek do dezynfekcji w sprayu, ten dokładnie: epidair/com/



Zalety, na które ja zwróciłam uwagę: spray rozpyla w pomieszczeniach mgiełka dezynfekcyjną zabijającą zarazki i wirusy, a że ma bardzo duży wyrzut, to jedno psiknięcie starcza na spore pomieszczenie i cała dezynfekcja zajmuje kilka sekund więc praktycznie nie tracisz czasu, nie musisz wietrzyć pomieszczenia, sprzątać, ścierac, żadne ślady nie zostają na meblach itd.

Do tego na długo starcza i długo się w pomieszczeniu utrzymuje, więc też nie musisz co chwile z tym biegać.

Fajna opcja, polecam
"""

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Dezynfekowanie biura - czym tanio i szybko?

Post autor: milena49 »

Pomyśl o postawieniu w biurze urządzeń AeroCare. Tu olleclean/pl/ masz szczegółową ofertę. Urządzenia te służą do bezdotykowej dezynfekcji dłoni. Ponadto mogą być wyposażone w czujniki temperatury i być zintegrowane z bramkami wejściowymi. AeroCare są wydajne, higieniczne i skuteczne. Do biura - idealne.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Dezynfekowanie biura - czym tanio i szybko?

Post autor: gierka »

Cześć. Nie powiem, bo jeśli chodzi o dezynfekcję biura to czeka nas sporo do dezynfekowania. Dlatego też tak ważne jest to jakie środki odkażające i dezynfekujące zakupimy. I tutaj już pojawia się problem, bo na rynku pojawiło się tyle różnych środków odkażających że ciężko jest się na jakieś konkretne zdecydować. Ale myślę, że każdy jakoś poradzi sobie z tym tematem.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Dezynfekowanie biura - czym tanio i szybko?

Post autor: pyrtek »

Na pewno możecie kupić u Locobox stojaki do dezynfekcji, w nich umieszczacie płyn i każdy ma do niego dostęp. Zerknijcie na ich stronę bo opcji mają kilka i można sobie dobrać

ODPOWIEDZ