Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Odnawianie mebli

Post autor: Kasieńka »

Hej, jak radzicie sobie ze starymi meblami? Często zmieniacie czy staracie się jednak odświeżać tak długo jak tylko się da? Ja mam jeszcze krzesła, które stały w kuchni mojej babci. Solidne, drewniane bardzo wytrzymałe. Jedyne co to wymieniłam już kilka razy pokrowce bo były mocno zużyte. Bardzo ciekawe wzory pokrowców w atrakcyjnych cenach znalazłam niedawno na taniomania/pl/t/pokrowce-na-krzesla-do-domu

milena49
Posty: 193
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Odnawianie mebli

Post autor: milena49 »

Ja zdecydowanie wolę kupić nowe krzesła, bo jest z tym mniej zachodu. Teraz jest sporo niedrogich sklepów z meblami. Mi w oczy wpadła oferta mebel4u/pl/jadalnia . Są tam fajne krzesła do jadalni czy kuchni, które idealnie wkomponują się przytulne i komfortowe mieszkanie. Przeczytałam, że meble robione są z dbałością o szczegóły.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Odnawianie mebli

Post autor: Elka »

Nie odnawiam mebli, ale wiem, że w każdym salonie musi być komplet wypoczynkowy dostosowany do potrzeb całej rodziny. Wybrałam pojemny i elegancki komplet, który zamówiłam na stronie promykmeble/pl/c/meble-tapicerowane/komplety-wypoczynkowe/ . Koniecznie tam zajrzyjcie, bo ich oferta jest bardzo fajna. Meble są modne i wygodne. Kolejnym atutem jest niewygórowana cena.

ODPOWIEDZ