majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dodatki do mieszkania

Post autor: majsterka »

Czasami warto pomyśleć o jakis dodatkach by zapełnić wnętrze pomieszczenia. Takim uniwersalnym pomysłem są obrazy, lub zdjęcia bliskich nam osób. Widziałam, że tutaj galeriaram/pl/ mają kilka fajnych propozycji co do ram. To dobry element wnętrz.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: bonyard »

Jeśli szukacie czegoś nietuzinkowego to koniecznie sprawdźcie sobie co oferuje sklep centrumdekoracji/com/sklep/ . Całe mnóstwo oryginalnych dodatków tu można znaleźć. Także gratka dla osób, które lubią same tworzyć dekoracje, bo można tu znaleźć poszczególne elementy do stworzenia czegoś większego

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: wesołek »

W sumie to i racja z tymi dodatkami do domu. Bo jednak warto jakoś bardziej ożywić wnętrze naszego domu. A każdy doskonale wie, że takie ręcznie zrobione dekoracje są wyjątkowe. Także może i ja coś zrobię przecież jest jesień i z liści można zrobić cuda. A że znalazłam tę stronę zrobionerecznie/pl/jesienne-dekoracje-z-papieru dzięki której dowiedziałam się, że bardzo łatwo można zrobić takie dekoracje

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: Monika »

Na święta Bożego Narodzenia na pewno przyda się w mieszkaniu jakaś sztuczna choinka jak żywa. Widziałam takie drzewka ostatnio w sklepie internetowym happenings/pl/choinki-na-boze-narodzenie. Wam również polecam się tam rozejrzeć jeszcze przed świętami :)

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: synia »

Zakupy online można zrobić w tym miejscu home-you/com/pl/salon/dekoracje . Sklep posiada szeroką ofertę, jeśli chodzi o dekoracje do domu czy mieszkania. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Warto stawiać na bezpieczeństwo. Zakupy przez internet są nie tylko praktyczne, ale można też sporo zaoszczędzić.
Ostatnio zmieniony czw lis 12, 2020 1:40 am przez synia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: Soki »

Zastanawiacie się, gdzie możecie kupić sprawdzone żyrandole? Jeśli zależy wam na naprawdę porządnym i tanim oświetleniu to szczerze mogę wam polecić ten link. Znajdziecie tam dość sporą ofertę i całkiem atrakcyjne ceny. Sam niedawno zamówiłem u nich lampę dla siebie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: Bajeczna »

Uważam,że to właśnie dodatki tworzą w każdym domu specyficzną atmosferę.Warto więc je kupować,dopasowywać do stylu swoich pomieszczeń.Fajnym dodatkiem,sprawdzającym się zarówno w małych mieszkankach jak i w dużych,przestronnych domach są oprawione w ramy obrazy,fotografie,zapełniające nasze ściany.Dobór ramy nie powinien być przypadkowy,każda z nich inaczej prezentuje się na tle naszych mebli,wystroju,każda tworzy inny klimat.By dobrze wybrać,warto udać się do sklepu aluramy/pl

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: Kobietaewka77 »

Fajnym dodatkiem do mieszkania, a nie potrzebującym miejsca są fototapety, często odpowiednio dobrana fototapeta sprawia złudzenie powiększenia pokoju. Mój salon jest bardzo mały, jak na salon oczywiście. Kupiłam na Ecowall24 taką ze schodami, które prowadza do zamkniętych drzwi, przez co wydaje się on dużo większy, ponieważ tapeta jest bardzo realna.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: Kasieńka »

Dodatki do mieszkania to nie tylko ozdoby miłe dla oka ale przede wszystkim funkcjonalne gadżety, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Niedawno trafiłam na bardzo fajne oferty uchwytów na ręcznik papierowy na stronie taniomania/pl/t/uchwyt-na-recznik-papierowy . Do tej pory miałam zwykły metalowy ale zamieniłam go na bardziej designerski, który bardziej pasuje do mebli jak i całego wystroju.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Dodatki do mieszkania

Post autor: wesołek »

Dodatków do mieszkania jest bardzo dużo. Wszystko chyba zależy od tego czego konkretnie poszukujemy. Bo moja znajoma jak szukała ciekawych takich dodatków w różnych postaciach to znalazła ich ofertę altavola-design/pl/ która bardzo jej się spodobała. Ja także z ochotę zajrzałam co tam mają ciekawe nowoczesne lampy wiszące i nie tylko. Także przy okazji ja także wybiorę coś do swojego domu.

ODPOWIEDZ