Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: Tikabum »

Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: tonga »

Myślę, ze to mocno indywidualna sprawa. Na pewno mniej wyda się na meble z sieciówek a nieco więcej na takie robione pod wymiar. Ja w ogóle wychodzę z założenia, ze lepiej jest wydać nieco wiecej ale mieć tą pewność świetnej jakości. Bardzo ciekawe pod kątem designerskim meble znajdziecie w ofercie polskiego producenta George Azzar georgeazzar/pl/. To połączenie drewna z metalem ( do wyboru w kolorze białym lub czarnym).

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: Monika »

Ja większość mebli kupowałam on-line, dzięki czemu sporo udało mi się zaoszczędzić. Bardzo ładny, ale jednocześnie niedrogi narożnik do salonu udało mi się na przykład kupić w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/56-narozniki-tapicerowane. Czy Wy mieliście już okazję kupować tam meble?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: matea »

dla mnie też liczy się przede wszystkim jakość. Też często zamawiam meble robione na zamówienie. Jeśli chodzi o narożniki modułowe czy sofy to zdecydowanie polecam te z oferty firmy Caya Design cayadesign/com/. Wszystkie meble robione są ręcznie, w jednej z polskich manufaktur. Bogaty wybór modeli, materiałów obiciowych. Wysoka jakość, terminowa dostawa, bezproblemowy kontakt z producentem.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: hadzik »

matea to fakt, w caya design mają super meble. ja mam od nich fotel wypoczynkowy, podejrzewam, ze jak bedziemy sie wyprowadzac do nowego domu to zamowimy jeszcze naroznik i moze cos z kolekcji loftowej.

Markuz
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 23, 2020 4:26 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: Markuz »

Znajomi jakies 50 tysiecy.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: wesołek »

Takie dokładnej kwoty to nie potrafię wymienić bo jednak ja coś mi się spodoba to kupuję i tyle. Tak też było i tym razem jak tylko zobaczyłam meble na tej stronie mkmebel/com/pl/ to od razu musiałam zamówić tę ich przepiękną komodę. Muszę powiedzieć, że mają bardzo dobry wybór w meblach i to solidnie wykonane. Od razu widać, że każdy mebel zrobiony został z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: Aldona »

a według mnie czasem wystarczy niewiele aby miec porządne i tanie meble. Przede wszystkim warto pomyśleć o renowacji starych mebli - można je zupełnie odmienic i tchnąć w nie drugie życie.Do tego potrzeba zaledwie kilku narzędzi, płyt czy laminatów meblowych a tu możecie takie zakupić w dobrych cenach. Ponadto znajdziecie w ich ofercie także akcesoria meblowe czy chemię do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: erica »

Właśnie ja staram się kupować jak najtańsze meble... Po co płacić kilkanaście tys za meble, gdzie można kupić dobre za nawet kilkaset złoty. Warto chociażby sprawdzić sobie outlet z meblami , bo w takich miejscach najłatwiej jest upolować różne fajne okazje. Sama też korzystam z takich opcji.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Ile najwięcej wydaliście na meble do chaty?

Post autor: paździoch »

No niestety to nie jest takie proste tak określić jaka to była cena tych wszystkich mebli, bo jednak wszystko na raz nie kupowałem. Ale dopiero co zamówiłem ze sklepu viameble/pl/ nowy narożnik za 2 tysiące, który mam nadzieję że będzie się dobrze sprawował.

ODPOWIEDZ