Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Porządki domowe

Post autor: Kasieńka »

Hej jak radzicie sobie z domowymi porządkami? Kupujecie jakieś specjalne sprzęty? Ja ostatnio zakupiłam sobie nowego mopa do wycierania podłóg z tą różnicą, że nowy jest wyposażony w specjalny spryskiwacz. Jest to dla mnie spore ułatwienie do szybkiego przetarcia podłóg. Mop nie zostawia smug na podłodze, jest wyjątkowo lekki i poręczny, nawet moja córcia polubiła wycierać podłogi. Takiego mopa znajdziecie tutaj leifheitsklep/pl/pl-pl/sprzatanie-na-mokro/4674/mop-ze-spryskiwaczem-easy-spray-xl/56690

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: bebefa »

Czasem warto sprawdzić, czy sprzątanie wrocław możecie zamówić. Oczywiście w miejsce wrocław wpisujecie swoje dowolne miasto. Czasem się okaże, że to naprawdę dobry plan na przyszłość. Co wy na to?

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: bebefa »

Czasem warto sprawdzić, czy sprzątanie wrocław możecie zamówić. Oczywiście w miejsce wrocław wpisujecie swoje dowolne miasto. Czasem się okaże, że to naprawdę dobry plan na przyszłość. Co wy na to?

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: anya »

A może was interesuje sprzątanie pobudowlane ? Jak tak to możecie tutaj zgłosić się do firmy idealnesprzatanie/pl , która już jakiś czas działa na rynku i cieszy się pozytywnymi opiniami. Działają oni sprawnie, rzetelnie i niezawodnie. Zadbają praktycznie o każdy szczegół.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: martynika »

Czy zdarzyło Wam się korzystać z usług firm sprzątających? Jakie czynniki braliście pod uwagę wybierając konkretną firmę? Mam już kilka upatrzonych jak ta grupavip/com/pl/oferta/mycie-okien-i-witryn lecz nie wiem na którą się zdecydować. Może podzielicie się swoim doświadczeniem?

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: erica »

Zapewne wielu z was też zastanawiało się jak rozprawić się z kamieniem w waszej łazience... Otóż znalazłam cenny artykuł - dompomyslow/pl/zadbany-dom/jak-usunac-kamien-w-lazience-domowe-sposoby/ z którego można dowiedzieć się najlepszych sposobów. Możecie sobie poczytać.

Kamilos77
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:11 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: Kamilos77 »

Porządki domowe raczej najprzyjemniejsze nie są, dlatego ja korzystam z usług firmy sprzątającej. Np Moppy ma w swojej ofercie sprzątanie mieszkań wrocław i właśnie z niej korzystam :D :D super sprawa na zaoszczędzenie czasu dla zabieganych ale lubiących porządek :D :D

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Porządki domowe

Post autor: mojra »

Ja od siebie dodałabym tutaj jeszcze ozonowania. Super sprawdza się po remontach bądź jeśli w domu macie alergika, ale nie tylko. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą Airozone. Daję słowo, że będziecie zadowoleni.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: wąż »

a co powiecie na temat centralne-odkurzacze.net ? Wg mnie maja najlepsze i najbardziej solidne produtky w dobrych cenach i do tego są bardzo szybcy w dziąłaniu i szybka wysylka jest

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Porządki domowe

Post autor: emiliakozak »

Jeśli zastanawiacie się jak umyć okna po remoncie to na stronie noweokna/pl/blog/artykul/jak-umyc-okna-po-remoncie znajdziecie mnóstwo pomysłów jak pozbyć się brudnych okien po remoncie w szybki i prosty sposób. Nikt z nas nie lubi bałaganu, zwłaszcza brudnych okien, które są męczące w sprzątaniu po większych zmianach w mieszkaniu. Dzięki tym radom zaoszczędzisz sporo nerwów.

ODPOWIEDZ