Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Ekspresy

Post autor: Aldona »

Hej! Znacie moze jakis dobry serwis ekspresów do kawy ? poniewaz planuje zalozyc wlasna kawiarnie i chcialabym znac kogos u kogo moglabym zakupic taki profesjonalny sprzet a takze regularnie go serwisowac. Tutaj widzę ekspresowy-serwis/pl/ że jest to dosyć znana firma i zajmują się właśnie serwisowaniem ekspresów. Co myslicie?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ekspresy

Post autor: Monika »

A jakie znacie firmy zajmujące się naprawą ekspresów do kawy? Ja kojarzę na przykład taką firmę klinikaekspresow/pl/naprawa-ekspresow-zielona-gora działającą między innymi na terenie Zielonej Góry, która świadczy usługi profesjonalnego serwisu ekspresów. Aby oddać tam sprzęt do naprawy nie trzeba ruszać się z miejsca, bo kurier sam przyjeżdża i odbiera zepsuty ekspres. Czy ktoś z Was miał już z tą firmą do czynienia?

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Ekspresy

Post autor: RobertOsm »

Posiadając ekspres do kawy warto wiedzieć coś na temat jego konserwacji :) Niezbędnych informacji można dowiedzieć z artykułu swiatekspresow/pl/blog/konserwacja-ekspresu-polecane-srodki-czystosci :) Polecam przeczytać.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ekspresy

Post autor: mojra »

Opinie i recenzje na temat eksprsów do kawy znajdziesz na stronie https://expresdokawy.pl/ekspresy-do-kaw ... i-ranking/ Mam nadzieję, że dzięki temu uda ci się kupić odpowiedni ekspres do domu.

ODPOWIEDZ