Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: Igielnik »

"""Jaką pościel lubicie najbardziej?

Flanelka, bawełna?
"""

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: Tikabum »

"""Ja tam śpię jak zabity pod kocem nawet:)

Nigdy nie miałem problemów z zaśnieciem, wiec odpowiada mi każdy typ pościeli.

Żona lubi flanelowe, podrzucę namiar: bellastoria/pl/posciel-flanelowa

i ja oczywiście też jej mówię, że te sa super, och, ach, ale to dlatego że wiem, ze ona lubi i chcę żeby jej było dobrze, bo mi tam byle prycza i koc wystarczy :mrgreen:
"""

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: synia »

Pościel musi nie tylko idealnie pasować do sypialni, ale również powinna być miła w dotyku, aby nam się pod nią dobrze spało. Tutaj home-you/com/pl/sypialnia/posciele warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem wiele naprawdę ciekawych propozycji. Poza tym plusem jest to, że można tam od czasu do czasu trafić na naprawdę ciekawe promocje i sporo zaoszczędzić.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: anya »

Różnie- satynową, bawełnianą. Najważniejsza jest dla mnie jakość, bo z reguły wiem że mimo poszczególnych materiałów bywa różnie. Przykładowo teraz planuje kupić tutaj poscielomat/pl/posciel-140x200pościel 140x200 . Ostatnio koleżanka mi o nich wspomniała, także naprawdę mają korzystne oferty.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: Bajeczna »

"""W moim domu od lat korzystamy z pościeli z bawełny i satyny bawełnianej.Jest to pościel miękka w dotyku,nie drażni skóry,jest dostępna w wielu rozmiarach,kolorach i wzorach w e-ekomax/pl/posciel-140x200

Pościel ta jest szyta z naturalnych tkanin,dzięki którym wypoczynek jest przyjemniejszy, a sen bardziej efektywny.

Mają piękne kolory,bogate kwiatowe i geometryczne wzory,które zachwycą każdego.
"""

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: wąż »

Sypialnia jest miejscem wypoczynku, co nie znaczy że musi być nudna. Oprócz odpowiednich mebli można zastosować elementy dekoracji. Ciekawym i oryginalnym sposobem na udekorowanie sypialni będzie sztukateria wewnętrzna, dodatkowo mozna tez kupić piękną posciel na sklepie piekne-wnetrze/pl

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: matea »

Jeśli chodzi o materiał to zdecydowanie bawełna. Poza tym lubię pościel kolorową :) A jeśli chodzi o konkretne sklepy to najczęściej i pościel i różnego rodzaju poszewki na poduszki kupuję w VegeHome vegehome/pl/81-dodatkowe-poszewki. Bardzo duży wybór, dobry stosunek jakości do ceny, szybka realizacja zamówień.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: paździoch »

Chyba najbardziej lubię spać pod korą. Oczywiście inne materiały też są dobre, ale chyba kora mi najbardziej odpowiada. W sklepie nieprzecietnie/pl/ niedawno kupiłem nowy komplet pościeli z kory.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Jaką pościel lubicie najbardziej?

Post autor: Bakeneko »

ja kupowałam jeszcze dodatkowo anpol-meble/pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe dla córki bo widziałam, jak bardzo potrzebuje nowego łózka i konkretnej zmiany... dzieki temu jest wypoczeta i wyspana

ODPOWIEDZ