Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Meble w Krakowie

Post autor: Soki »

Jeśli ktoś z was szuka sprawdzonego sklepu meblowego w Krakowie to szczerze mogę wam polecić tą stronę. Osobiście sam od czasu do czasu korzystam z ich oferty i muszę wam powiedzieć, że jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Posiadają oni naprawdę szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. Gorąco ich polecam!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Meble w Krakowie

Post autor: matea »

Ja mieszkam w Krakowie ale meble zamawiam ostatnio w internecie, wtedy miejsce pobytu producenta nie ma dla mnie większego znaczenia :) bardzo lubię meble od George Azzar georgeazzar/pl/. Sa robione pod wymiar i na indywidualne zamówienie. Ceny nie są wygórowane a jakość pierwsza klasa :)

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Meble w Krakowie

Post autor: Betka89 »

Bardzo ciekawe mebelki, które nie tylko będą solidne, ale również ładne i stylowe znajdziecie tutaj - mebletkaniny/pl/stol-valentino-lity-dabczarny-120x80-id-8655 Mi bardzo spodobał się prezentowany stolik, ponieważ będzie świetnie pasował do aranżacji mojego salonu. Wszystko mamy w drewnie i czerni, więc taki stół będzie idealnym zwieńczeniem aranżacji.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Meble w Krakowie

Post autor: erica »

A mnie przydałyby się właśnie nowoczesne krzesła. Zastanawiam się gdzie mogłabym coś dobrego i to w korzystnej cenie kupić? Może mi zdradzicie wasze ulubione i sprawdzone sklepy z meblami? Przyda mi się na nie namiary, bo wykańczam dom.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Meble w Krakowie

Post autor: Elka »

Nie mieszkam w Krakowie, więc w tym wypadku nie pomogę, ale mogę polecić sklep aurameble/pl/57-bielizniarki . Ja zamówiłam tam bieliźniarkę i był to bardzo dobry krok. Nareszcie mam więcej miejsca w szafie, bo całą bieliznę zmieściłam w bieliźniarce. Przesyłka przyszła całkiem szybko, nie musiałam martwić się transportem. Polecam.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Meble w Krakowie

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku bardzo często nadaje różnego rodzaju przesyłki do moich klientów w całej Polsce. Wszystkim osobom zainteresowanym tym tematem polecam sprawdzić artykuł na stronie di/com/pl/jakie-uslugi-dodatkowe-oferuja-klientom-firmy-przesylkowe-65481 , gdzie dowiecie się jakie usługi obecnie oferują firmy przesyłkowe.

ODPOWIEDZ