Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: Soki »

Cześć! Tak jak w temacie... Zastanawiam się nad zakupieniem lamp podłogowych, jednak nie mogę się zdecydować na nic konkretnego. Wczoraj mój znajomy polecił mi ten link https://www.lights.com.pl/Lampy-podlogowe-256k/ i szczerze mówiąc mają oni bardzo szeroką ofertę. Kompletnie nie wiem co u nich zamówić. Macie może jakieś swoje ciekawe propozycje? Dajcie znać, będę wdzięczny za pomoc!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: erica »

Możesz z całą pewnością tutaj interblue/pl/oswietlenie/ się rozglądnąć, bo tam mają najróżniejsze typu lamp, żarówek i znajdziesz też różnorodne artykuły elektryczne. Warto... Tym bardziej, że wszystko jest dobrej jakości, a ceny są konkurencyjne.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: Milena »

Mnie też został polecony sklep z oświetleniem salonzlampami/pl/ i mam spory dylemat, na jaką lampę się zdecydować. Szukałam z zamiarem kupienia tylko jednej do kuchni, ale jak zobaczyłam ten bogaty asortyment to mnie zamurowało. Teraz się okaże, że będę chciała zmienić oświetlenie także w innych pomieszczeniach :) Sami zerknijcie na tą piękną kolekcję.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: majsterka »

Wszystko zależy od tego co tak naprawdę Ci się podoba. Ja jestem zwolenniczką takiego nowoczesnego stylu. Bardzo podobają mi się w domu takie apmal/pl/elementy-metalowe-c-60.html metalowe żyrandole. Może i Tobie przypadną do gustu.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: synia »

Tutaj macodesign.eu/pl/p/Modna-lampa-podlogowa-MacoDesign-Mandala-mlodosci-tripod-232/958 macie ciekawą opcję. Jeśli poszukujecie ciekawych rozwiązań dopasowanych do swojego wnętrza, to myślę, że jest to dobre miejsce na zakupy. Oczywiście w ofercie mają wiele różnych lamp. Trzeba dobrze się rozejrzeć. Można tam zrobić zakupy online.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: milena49 »

Lampy muszą pasować do całej aranżacji. Także wybierz takie, które wpisują się w stylistykę całego wnętrza. Tutaj candellux/com/pl/pl/products/lampa-podlogowa-akita-ledea-50601060-e27-40w-metal-szklo-czarny-32229.html masz ciekawy model lampy podłogowej, która moim zdaniem świetnie będzie wyglądała w nowoczesnym wnętrzu. Połączenie metalu i szkła idealnie pasuje do takiej aranżacji.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: matys »

Z tymi lampami to ja zawsze mam problem i potem jest ogólnie kłopot, co jak zrobić. Niby wiem, że to, czy tamto nie będzie problematyczne, ale z kolei nie mogę pojąć, jak wy wszyscy możecie uważać, że lampy podłogowe ro jedyny wybór. No w sumie wiszące są też całkiem okej. Co mówicie ? A powiem Wam jeszcze, że sprawdzam takie cegły z rozbiórki . To mi się w salonie wydaje w porządku.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: wesołek »

Witajcie. Nie powiem bo sama zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju lampy podłogowe aktualnie warto jest kupować. Także w tym celu zaczęłam sprawdzać w internecie aby móc dowiedzieć się jaka lampa stojąca jest teraz w modzie. I tak szperając właśnie w internecie znalazłam taką ALTEO LP1 WHITE 226/LP1 nowoczesna lampa podłogowa LOFT biała złote elementy która oczywiście już zamówiłam.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić Zuma Line , gdzie znajdziecie rozbudowaną ofertę producenta nowoczesnych, designerskich lamp do każdego wnętrza. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Jakie lampy podłogowe kupić?

Post autor: dert »

Wiadomo, że wybór lamp jest bardzo ważny, żeby oświetlenie było odpowiednie do danego pomieszczenia. Też kwestia wystroju, bo to jednak fajnie jak wszystko współgra ze sobą i pod tym względem. Dlatego jak kupować to tam, gdzie jest różnorodny wybór, jak to jest na lampspace/pl/ . Od sufitowych, po podłogowe, nawet całe kolekcje. Jak coś by nie pasowało to żaden problem zwrócić do 30 dni bez podawania przyczyny.

ODPOWIEDZ