Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Pokój nastolatki

Post autor: Kasieńka »

Hej jak byście doradzili urządzenie wnętrza dla pokoju dziecięcego? Z maluszkiem nie mam problemów ale starsze dziecko to jednak wyzwanie. Szukałam inspiracji w internecie i znalazłam sporo tapet właśnie dla pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Wiadomo jak to dzieci okres buntu i wszystko chcieliby zmieniać i o wszystkim decydować. Znajoma poleciła mi stronę dobretapety/pl/tapety-mlodziezowe , mam nadzieję, że moja pociecha coś efektywnego sobie wybierze. Ale zostaje sprawa dodatków znacie jakieś fajne sklepy z dekoracjami dla młodzieży?

Joahim
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:53 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Joahim »

Też podpinam się do pytania.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Monika »

Bardzo ładne łóżka do pokoju młodzieżowego znajdziecie na przykład w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/47-lozka-mlodziezowe. Pod względem cenowym wcale nie wypadają tam one drogo, więc polecam się rozejrzeć :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: wesołek »

Najwięcej czasu zajęło nam umeblowanie pokoju nastolatki. Wiadomo, że najważniejszy jest w takim przypadku wygląd danych mebli no i trwałość wykonania. Dlatego też byliśmy w kilku salonach meblowych z mizernym skutkiem. Dlatego też jak siostra pokazała mi ofertę tego sklepu edinos/pl/ to ucieszyłam się, bo córka od razu wybrała sobie meble i to bez żadnego wybredzania

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: milena49 »

Każda nastolatka potrzebuje wygodnego łóżka z porządnym materacem, żeby nie wpływał negatywnie na jej postawę. Fajne i niedrogie łóżka znajdziecie na stronie martimeble/pl/24-lozka-pojedyncze . Polecam przejrzeć ich ofertę, bo mają duży wybór modnych łóżek. Ceny też są na każdą kieszeń, więc myślę, że znajdziecie coś odpowiedniego.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Bajeczna »

"""Nastolatka zapewne ma swoje własne zdanie i lepiej się z nim zapoznać ,zanim zdecydujemy się na remont.Z doświadczenia wiem,że zdanie dziecka jest bardzo ważne,a nasze pomysły nie zawsze muszą spotkać się ze zrozumieniem.Pozwólmy więc nastolatce na wybór oświetlenia ze sklepu Kaja sklep.kaja/com/pl/aldex-m-8.html stylowych mebli i dodatków.

Dzięki wspólnym decyzjom,możecie stworzyć wygodny i stylowy pokój dla dziecka,możecie też spędzić trochę czasu razem i lepiej poznać swoje wizje na remont.
"""

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Malina »

"""Jak wiadomo,nastolatkom trudno dogodzić,zwłaszcza w kwestii wystroju ich pokoju.Fajnym pomysłem może okazać się wizyta na blogu meblowym swiatdomu/com/ na którym znajdziemy mnóstwo porad,wskazówek,pomysłów i inspiracji do tego by stworzyć dziecku pokój wygodny,modny i funkcjonalny.

Wystrój pokoju powinniśmy skonsultować z naszym nastolatkiem,z pewnością będzie miał w tej kwestii sporo do powiedzenia.
"""

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: matea »

jak nie macie pomysłu na to jak urządzić pokój dziecka ( bez względu na jego wiek) to warto zajrzeć na stronę modny-pokojdziecka/pl/. Mnóstwo ciekawych informacji i pomysłów. Ja przeczytałam fajny artykuł na temat pokoju dla bliźniaków, naprawdę fajne i praktyczne rozwiązania tu proponują.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Pokój nastolatki

Post autor: destruction »

W zeszłym roku wyremontowaliśmy pokój naszej córki - wymieniliśmy meble, pomalowaliśmy ściany, a także położona została wykładzina podłogowa. Jesteśmy naprawdę zadowoleni, bo pokój prezentuje się naprawdę dobrze i jest przyjemny w użytkowaniu. A wy macie wykładziny w swoich domach?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Pokój nastolatki

Post autor: Bigi12 »

Jak urządzasz pokój nastolatki to będą potrzebne odpowiednie zasłony czy firany balkonowe nietylkofiranki/pl/157-firany-balkonowe a ten sklep to posiada. Dzięki nim stworzysz piękne wnętrze i nie zapłacisz wiele a dostaniesz jakościowy produkt. Oprócz firan i zasłon mają w ofercie koce, narzuty oraz pościele.

ODPOWIEDZ