hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: hadzik »

witajcie drodzy forumowicze. Wy wiecie wszystko więc dziś proszę o namiary na dobrych producentów drzwi. Ale takich zrobionych z dobrego jakościowo drewna ( najlepiej dębu ). Sprawdzę wszystkie namiary, z góry dzięki :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: tonga »

hmmm najlepiej do stolarza się zwróć z tym tematem. W marketach budowlanych raczej dobrego jakościowo drewna nie znajdziesz, ja kupowałam ostatnio drzwi do domku na działce ale takie zwykle ze sklejki dostałam także nic wielkiego.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: matea »

teraz warto wspierać polskie firmy :) jeśli chodzi o sprawdzonego producenta drzwi drewnianych to ja z całego serducha polecam firmę Kris Drzwi. Realizuja tu zamówienia indywidualne ale mają też produkty gotowe od ręki. jakość naprawdę okej a przy tym ceny nie z kosmosu :)

hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: hadzik »

o dzięki bardzo za namiar to już jest konkret. A jak z montażem ? Oni się nim też zajmują ? czy takie nietypowe wymiary czy życzenia specjalne jak np drzwi dwuskrzydłowe też wchodzą w gre ?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: matea »

tak tak spokojnie i takie zlecenia zrealizują, napisz/ zadzwon i porozmawiaj o szczegółach :) tak montaż też jest, bardzo sprawny i czysty. Ogólnie u nas 100% zadowolenia :)

hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: hadzik »

okej dzięki, jestem już po rozmowie telefonicznej ( chyba z właścicielem). Mega rzeczowo, konkretnie. Efekt taki, ze w weekend będę ściągać wymiary i po niedzieli na pewno składamy zamówienie :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: matea »

ooo i to jest dobra decyzja :) tak pewnie z panem Krzysztofem gadałeś, konkretnie i na temat :) na pewno będziesz zadowolony z tego wyboru :)

hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: hadzik »

drzwi dotarły :) i miałas rację, jestem mega zadowolony. montaż był szybki i bezproblemowy, Panowie po sobie posprzątali. pełna profeska, zero fuszerki :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: wesołek »

Nie powiem bo takie drzwi z pewnością będą rewelacyjnie się prezentować w każdym domu. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem ale to jeszcze przede mną. Zastanawiam się nad tym czy by nie oddać do renowacji takich antycznych krzeseł, które dostałam w spadku po babci. Szkoda było mi je wyrzucać ale korzystać z nich też nie mogliśmy bo nie prezentują się za dobrze. Jak dostałam namiary na tę stolarnię hbstolarnia/pl/ która zajmuje się renowacją takich mebli to oddam tam krzesła i zobaczymy co z nich zrobią

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: drzwi drewniane robione na wymiar

Post autor: bajobaj »

No skoro tak kupujecie drewniane drzwi, to pozwólcie, iż wam dopowiem, że lakierobejce do drzwi drewnianych zdecydowanie mogą Wam się przydać. Należy odnawiać mieszkanie i takie elementy co jakiś czas. Moja mama na przykład to zaniedbała i teraz drzwi wyglądają naprawdę brzydko.

ODPOWIEDZ