matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: matea »

Witajcie :) Kupiłam niedawno mieszkanie w Szczecinie ( niedaleko centrum) i szukam teraz firmy, która podjęłaby się jego wykończenia. Wiecie zależy mi na kims kto podchodzi do tematu kompleksowo - od projektu aż po wykonanie. Chciałabym się wprowadzić już na gotowe :) możecie kogoś polecić ?

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: hadzik »

hmm wiesz co na pewno takie firmy działają, nie znam niestety żadnej ze Szczecina bo sam korzystałem w Wawie ale poszukaj, może popytaj na grupach lokalnych np na fb :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: tonga »

NmSzczecin polecam :) stworzyli moje mieszkanie od podstaw, kupiłam od dewelopera takie w stanie deweloperskim właśnie a dzięki nim nabrało to wszystko kolorów i kształtów :) pełna profeska :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: matea »

oo dziękuje Ci bardzo tonga za namiar, postaram się z nimi skontaktować. Jakoś tych prac budowalnych i wykończeniowych jest ok ?

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: tonga »

no pewnie, mieszkanie wygląda jak z katalogu :) najpierw spotykasz się z architektem i ustalasz z nim wszystko, potem to on koordynuje wszystkie prace a Ty wprowadzasz się na gotowe :) Ekstra sprawa tym bardziej, ze ceny nie są jakoś mocno wygórowane :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: matea »

wow dzięki tonga to wszystko brzmi mega rozsądnie i jesli tak jest w rzeczywistości to firma dla mnie bedzie idealna. Dzwonie do nich w poniedziałek i mam nadzieje, ze uda się jakieś spotkanie zorganizować w najbliższym czasie :)

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: matys »

O, to to musi kosztować i to nie tylko dlatego, że mieszkania w ogóle są drogie, ale i dlatego, że mamy tutaj bardzo dobrą lokalizację, która po prostu nie może być tania. Na szczęście są na to sposoby. Tu doradcafinansowy-trojmiasto/pl/ możecie zapytać o rzetelne i wartościowe kredytowanie. Wiele firm współpracuje z tym doradcą.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: tonga »

matea to koniecznie daj znac co się udało załatwić :) mam nadzieje, że już działacie :)? ja to w ogole uwielbiam zmiany itd i jak kiedys przyjdzie czas na zmiane aranzacji to znow sie do nich zglosze :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: matea »

tak, mamy już projekt :) teraz tylko trzeba czasu by go zrealizować ale ja tu już na szczescie nie musze sie martwić i pilnowac tego, mam od tego ludzi haha :) raz jeszcze dziękuje!

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: zorba »

Mieszkanie pod klucz to fajna sprawa, bo można od razu w nim zamieszkać :) Zdarza się, że czasem jeszcze chciałoby się wprowadzić drobne poprawki, ale przecież z tym też nie ma problemu. U nas na przykład wszystkie ściany są jednolite, a ja dowiedziałam się, że bardzo modne są obecnie tapety. Będę chciała wnieść trochę wzorów i kolorów do sypialni i salonu i przeglądam tapety na tej stronie dobretapety/pl/roberto-cavalli-home-no-6 .

ODPOWIEDZ