MiReX
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 18, 2021 10:56 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: MiReX »

nowoczesny styl. Zero bibelotów które łapią kurz. U mnie podłoga panele winylowe arbiton szare. Ściany jasno szary. Jedna ściana dodatkowo wyłożona białą cegłą. Narożnik ciemny - granatowy. Lampy czarne. Stół szklany przy narożniku. Duży stół z tułu czarne nogi i blat drewniany.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: gierka »

To jest bardzo dobre pytanie. Ale każdy musi sobie na nie sam odpowiedzieć bo jednak każdy ma inne wymagania pod tym względem. Dlatego też ja szukałam jakiegoś nowoczesnego rozwiązania i tak miedzy innymi natrafiłam na taką ofertę paneli ściennych panele3d/pl/Styropianowe-Panele-Scienne-60x60cm-c2 . Musze powiedzieć, że nie wiedziałam, iż takie panele występują w formie 3D. Także przejrzę ich ofertę i dopiero potem podejmę decyzję.

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: aksamitna »

Zdecydowanie nowoczesny, bo mam w swoim domu minimalizm, proste linie, oświetlenie ambientowe itp. Po prostu w takim wnętrzu czuje się świetnie, kiedy nic nie zakłóca mi przestrzeni. W salonie postawiłam dodatkowo na kominek wolnostojący od Defro Home defrohome/pl/, model Orbis Top, aby dodać troszeczkę życia i klimatu do nowoczesnych i trochę zimnych wnętrz. Całość według mnie prezentuje się idealnie, a taki kominek to zawsze dodatków awaryjne źródło ciepła. A jak w takie zimne dni jak ostatnio był by przerwy w dostawie prądu, to zawsze mam gwarancję, ze nie zamarznę :p

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: paździoch »

Ja zdecydowanie jestem za z stylem rustykalnym. Można u mnie w domu właśnie spotkać meble w tym stylu. Także co nieco dopasowuje dekoracji i dlatego w sklepie dehome/pl/ zamówiłam niedawno nowy obrus szydełkowy oraz fajne firanki.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Bakeneko »

nowoczesny jest fajny, zwłaszcza teraz jak idzie dobrać super nowoczesne i eleganckie kominki :) Mnie się mega podobają takie od wkladykominkowe.net/pl/ super cena i genialna jakosc

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: wesołek »

To chyba każdy sam doskonale wiem w jakim stylu chce urządzić własny dom. Jeśli chodzi o mnie to ja tak konkretnie to nie wiem w jakim stylu będę urządzać dom. Jak na razie to przeglądam różne strony z panelami. I tak też znalazłam ten sklep sklepmo/pl/firm-pol-1591734582-Charme-Parquet.html w którym to mają panele winylowe. I zastanawiam się czy by takich przypadkiem nie kupić. Myślicie, że to dobry wybór?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: matea »

a może loftowy lub skandynawski :)? Jeśli lubicie te klimaty to meble na pewno warto zamówić u producenta George Azzar :) sama mam od nich kilka rzeczy i jestem zachwycona jakością wykonania. wszystko robione pod wymiar i na indywidualne zamówienie. jest darmowa dostawa i aż 100 lat gwarancji :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: tonga »

No i właśnie i to jest pytanie - w jakim stylu urządzić mieszkanie ? Szczerze mówiąc to sama się nad tym obecnie zastanawiam :) dużo czytam, szukam ciekawych pomysłów w internecie. Ostatnio znalazłam ciekawą stronkę z tematycznymi artykułami modne-mieszkania/pl/. Warto je przejrzeć, znajdziecie tu nie tylko pomysły na wykończenie danego wnętrza ale też informacje na temat tego jak urządzić mieszkanie i nie wydać na to fortuny :)

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: wąż »

Mam w domu taki ładny kominek, ale nie spełnia do końca swojej funkcji. Po prostu coś się niedobrego dzieje z całą jego instalacją wewnątrz. Wiem, że firma ta firma wkladykominkowe.net/pl/ dysponuje w swojej ofercie różnymi wysokiej jakości systemami kominowymi.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Styl nowoczesny czy rustykalny?

Post autor: Luza »

Hej, mam dziś nietypowe pytanie, bo chodzi o podłogi z drewna merbau. Wiem, że jakość materiałów jest najważniejsza, w końcu remont robi się co kilka lat, więc warto postawić na jakość wykończeń. Wiecie może, ile mogą one kosztować i czy są trwałe?

ODPOWIEDZ