majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Konstrukcja dachu

Post autor: majsterka »

Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/konstrukcja-dachu-wiezba-dachowa/budynek-biurowo-magazynowy-w-nadarzynie , które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: sokol »

W kwestiach związanych z dachem i kominem warto także porozmawiać z fachowcem czyli kominiarzem. Z pewnością pomogą Wam kominiarze Leszek Słowak i Leszek Kierszka Szczecin: kominiarzszczecin/pl/ . Polecam ich usługi.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: bajobaj »

Nie znam się na tym, ale wiem, że pracownia MG Dachy mgdachy/pl/prefabrykacja-konstrukcji-drewnianych/ może zrobić nam dach. Ogólnie mają bardzo dobre opinie i dlatego ja jestem zdania, że jak dach, to tylko z nimi. Nie ma innej opcji.

anya
Posty: 153
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: anya »

Wszystko to jest bardzo ważne. Nie można zapomnieć jak ważną rolę spełnia dach. Nie tylko ma nas ochronić przed niekorzystnymi warunkami pogodowym, ale również powinien zapewnić nam dobrą cyrkulację powietrza. Tutaj przydadzą się więc praktyczne kominki dachowe. Warto za nimi się rozglądnąć u firmy TOOLCO.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: Monika »

A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to chciałam Was zapytać, jak podobają się Wam podbicia dachowe drewniane? Czy warto Waszym zdaniem zdecydować się w swoim domu na taką właśnie podbitkę dachową?

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Konstrukcja dachu

Post autor: papilotka »

Jeśli jesteście na etapie budowy dachu, to warto się zastanowić nad zakupieniem odpowiedniego materiału. Blacha od Ecoroof to gwarancja ekonomicznego rozwiązania dla pokrycia dachowego, zachowując przy tym wysoką jakość. https://ecoroof.eu/ , wszystkie informacje macie na stronie :)

ODPOWIEDZ