majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

bateria do łazienki

Post autor: majsterka »

Zastanawiam sie nad wyborem baterii do łazienki. Chciałabym tym razem kupić coś solidnie wykonanego i by wyglądało na nowoczesne. Ciekawe baterie rzuciły mi się w oko sklep.sotbe/com/ . Myślicie, że były by fajne ?

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: bateria do łazienki

Post autor: mrozek »

Koniecznie rzuć okiem, co do zaoferowania ma hurtownia hydrauliczna rzeszów: hap/pl/ . Jest to świetnie wyposażona hurtownia, która oferuje swoje produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów hurtowych. Z pewnością wybierzecie coś także dla siebie.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: bateria do łazienki

Post autor: matys »

Oj, no w łazienkach to my możemy mieć najróżniejsze produkty, ale wydaje mi się, że takie sklepy jak Sawic sawic/pl/ to mają największy wybór. To znaczy to jest sklep typowo hydrauliczny, ale kto wie, może wam się też ten namiar przyda. Nie ma za co;) . W końcu trzeba sobie pomagać, prawda? Ja to widziałam tak wymyślne baterie, że trzeba się zastanawiać, jak ich użyć.

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: bateria do łazienki

Post autor: Szuwi »

"""A przy okazji - sam będziesz montował nową baterię? Bo ja też jestem przed wymianą i odrobinę zaskoczyły mnie ceny takiej usługi.

Przecież to może godzina roboty, a majster zawołał sobie taką stawkę, że sam się za to zabiorę. U Was podobnie?

Kupię narzędzia: narzedzia-merkury/pl/category/narzedzia-reczne-imbusy-zestawy-imbusow i ileż to roboty z instrukcją?

To nie fizyka kwantowa, żeby sobie z tym nie poradzić! Czy u Was też taki kłopot z fachowcami i ich stawkami?

Czy coś się powoli zmienia w temacie?
"""

ODPOWIEDZ