karol3222
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Kleje/uszczelniacze, masy dylatacyjne uszczelniające do betonu

Post autor: karol3222 »

Kumpel podesłał mi bardzo ciekawą ofertę chemiabudowlana.eu/ . Ja na pewno z tego sklepu skorzystam bardzo szybko bo naprawdę bardzo się opłaca.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kleje/uszczelniacze, masy dylatacyjne uszczelniające do betonu

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o kleje i uszczelniacze to ja stawiam na markę Bostik bo mają dobre ceny i wysoką jakość. Ponadto na ich witrynie mam wiele porad jak czy można nakładać silikon na silikon lub jak czyścić przedmioty z różnych klejów. Wszystko to przydało mi się nie raz podczas remontów i radzę skorzystać.

bebefa
Posty: 218
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Kleje/uszczelniacze, masy dylatacyjne uszczelniające do betonu

Post autor: bebefa »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że do kupienia mam tynk szerokoporowy , to co jesteście w stanie mi doradzić? Jakie rozwiązania ? Naprawdę się na tym nie znam, a powiem szczerze, że mocno mi zależy na fachowej opcji pomocy.

bebefa
Posty: 218
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Kleje/uszczelniacze, masy dylatacyjne uszczelniające do betonu

Post autor: bebefa »

Zastanawiam się, czy malowanie scian pistoletem jest dla Was łatwe. U nas chłopak chce się tego podjąć, ale trochę się obawiamy o efekt końcowy. Na pewno to też może być świetną zabawą, ale szkoda czasem materiałów, nie sądzicie?

bebefa
Posty: 218
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Kleje/uszczelniacze, masy dylatacyjne uszczelniające do betonu

Post autor: bebefa »

Może Was zdziwię, ale czasem wolę poszukać opcji, które są mocniejsze, albo po prostu mają odpowiedni wygląd. Stąd muszę się jakoś dowiedzieć jak powinno wyglądać klejenie płyt gipsowych na ścianę , bo to jest dla mnie ważne. Dajcie mi znać, każdy z nas ma swoje własne rozwiązania, dlatego warto.

ODPOWIEDZ