bebefa
Posty: 218
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Kogo do dachu?

Post autor: bebefa »

Jak w temacie, kogo mam wziąć do wybudowania dachu? To prosta konstrukcja, dach ze spadem, o kącie 29, więc raczej nie tak źle. Jakieś polecenia będziecie dla mnie mieli? Liczy się przede wszystkim jakość wykonania, nie koszt.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Kogo do dachu?

Post autor: matys »

Ja bym napisał do MG Dachy. To producent wiązarów mgdachy/pl/producent-wiazarow-dachowych/ , ale także przewozi na miejsce budowy, a i może zamontować. W sumie taki pakiet u niego zamawiasz, bez większego problemu. Ja sama na przykład myślałem o nich, ale wylądowaliśmy w bloku.

bajobaj
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Kogo do dachu?

Post autor: bajobaj »

No ja też wziąłbym MG Dachy. Oni są bardzo dobry w tym, co robią i zdecydowanie będą pomocni. U nas wykonanie dachu z montażem zajęło im 3 tygodnie. Z tym że my potrzebowaliśmy daszku tak naprawdę, nad garaż.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Kogo do dachu?

Post autor: Milena »

Budujemy dom we własnym zakresie, ponieważ mamy fachowców w rodzinie. Będzie potrzebny specjalny mini żuraw, ponieważ nie możemy wykonać niektórych prac związanych z dachem z pomocą dużego dźwigu. Kolega polecił nam firmę Cranelift cranelift/pl/zachodniopomorskie/ bo uważa, ze to doskonały zespół profesjonalistów w swojej branży. Zależy mi jeszcze na poznaniu dodatkowych opinii. Może korzystaliście już z usług tej firmy?

ODPOWIEDZ