erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Budowa.

Post autor: erica »

"""Witajcie.

Szukam projektu domu na dosyć wąską działkę. Może polecicie mi miejsca, gdzie warto się rozglądnąć? Gdzie znajdę różnorodne propozycje?
"""

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Budowa.

Post autor: anya »

Super, że chcesz się budować. Skoro szukasz już dla siebie interesujących projektów, zdecydowanie warto byłoby odwiedzić stronę mgprojekt/com/pl . Tam znajdziesz najróżniejsze oferty, mają oni zróżnicowane projekty. Po za tym teraz jest u nich mega promocja. A mianowicie - 20% na wszystkie projekty.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Budowa.

Post autor: erica »

Zaciekawiło mnie twoje zdanie na temat firmy MG Projekt, dlatego sprawdziłam sobie ich ofertę i jestem zadowolona. Po godzinie przeglądania, mam już projekt jaki szukałam. Dzięki!

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Budowa.

Post autor: zorba »

Mamy już projekt działkę i lada dzień rozpocznie się budowa naszego nowego domu. Szwagier, który ze swoją ekipą się tym zajmie poradził nam aby w kwestii ogrzewania skontaktować się z tą hurtownią buderus-inserw/pl/artykul/hurtownia-hydrauliczna-lublin . Oferują wszystko co jest niezbędne do zamontowania instalacji grzzewczej. Ktoś z Was może korzystał z ich asortymentu?

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Budowa.

Post autor: Milena »

Dla nas zalezienie projektu domu nie było też łatwe ponieważ mamy dość małą działkę. Trzeba było zaplanować dom piętrowy, choć marzyliśmy o parterowym. Okazuje się jednak, że schody nie są takie złe i można znaleźć wiele różnych ciekawych rozwiązań. Na przykład bardzo fajne rozwiązania oferuje ta firma drewdom/com/pl/schody-drewniane . Mają dość przystępne ceny jak na wykonanie schodów z drewna. Warto skorzystać.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Budowa.

Post autor: Kasieńka »

Budowa domu to czasochłonne zajęcie. Mój tata jest budowlańcem i postanowił, że postawi nam dom. Pamiętam, że potrzebował specjalistycznego sprzętu, którego nie umiał nigdzie dostać. Chodzi o szalunki systemowe, dopiero znajomy polecił mu stronę delta-bud.eu/pl/produkty-uslugi/szalunki/szalunki-systemowe/ i tam udało się dostać to czego potrzebował :) Podobnie było z rusztowaniami.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Budowa.

Post autor: Monika »

"""
Zaciekawiło mnie twoje zdanie na temat firmy MG Projekt, dlatego sprawdziłam sobie ich ofertę i jestem zadowolona. Po godzinie przeglądania, mam już projekt jaki szukałam. Dzięki!
[/quote]


Ja również zainteresowałam się ofertą MG Projekt. Weszłam sobie na ich stronę mgprojekt/com/pl/ i okazało się, że mają teraz bardzo fajną promocję. Zamawiając u nich projekt domu można otrzymać zupełnie za darmo paczkę gratisów zawierającą na przykład projekt altany ogrodowej, ogrodzenia i szamba betonowego. Jak sądzicie, warto z takiej promocji skorzystać?
"""

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Budowa.

Post autor: anya »

"""No, trzeba etapami wszystko stawiać. Najlepiej mieć naprawdę dobrych fachowców, którzy zajmą się poszczególnymi pracami. Jak chodzi konstrukcje dachów, to firma mgdachy/pl/wiazary/ wydaje się być tutaj najlepszą. Mają oni na swoimi koncie wiele zrealizowanych.





MG Domy Sp. z o. o.

Ulica: Uczniowska 13

03-112 Warszawa

NIP: 5242882006

REGON: 382648156

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 500200660
"""

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Budowa.

Post autor: sokol »

Przy budowie domu warto też pomyśleć o ogrzewaniu podłogowym. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Warto więc rzucić okiem na ogrzewanie podłogowe sklep: terme/pl/pl/c/Ogrzewanie-podlogowe/216 .

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Budowa.

Post autor: Elka »

Budowa domu to skomplikowana i stresująca inwestycja, bo sama nie spodziewałam się na początku, o jak wielu elementach trzeba pomyśleć. Na początek warto wybrać doświadczonego geodetę. Wiele dobrych opinii słyszałam o geodezjamigon/pl/ . Ma wielu zadowolonych klientów, a istnieje na rynku od wielu lat. Jego region wykonywania usług też jest szeroki. Polecam się z nim skontaktować.

ODPOWIEDZ