Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Hala produkcyjna

Post autor: Soki »

Hejka! Zastanawiam się ostatnio nad zainwestowaniem w halę produkcyjną, jednak nie mogę się zdecydować na nikogo konkretnego. Znacie się może na tym i możecie coś polecić? Dzisiaj przeszukując internet trafiłem jedynie na tą stronę https://www.kobexstal.pl/pl/hale-produkcyjne.html . Z tego co widzę to oferują oni atrakcyjne ceny, jak za takie konstrukcje. Myślicie, że warto się skusić?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: milka »

Ktoś z was kład na hali produkcyjnej ścienne płyty warstwowe? Trafiłam dzisiaj na kingspansklep/pl/kategoria/scienne-plyty-warstwowe/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat takich płyt i chciałabym zastosować je na naszej nowej hali. Głównie zależy mi na jej właściwościach termoizolacyjnych.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: anya »

Natomiast ja operuje sektorem budowlanym w mojej firmie produkcyjnej i teraz zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu. Znalazłam na stronie dalmec/com/pl/budowlana/ różne maszyny, które świetnie sprawdzą się do obróbki materiałów, jak i przenoszenia.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: burza »

W późniejszym etapie jak będziesz chciał wyposażyć swoją halę przydadzą ci się regały. Znajdziesz je na regaly.biz/ mają bardzo duży wybór gdzie doskonale dopasujesz je do swoich potrzeb. Ale także mają duża wytrzymałość na obciążenie . Więc i długą wytrzymałość.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: wesołek »

Hala produkcyjna to bardzo dobre rozwiązanie. Dlatego też między innymi postanowiliśmy zainwestować w taką halę. Ale aby się rozwijać musimy zakupić nowe technologie oraz maszyny. Dlatego też szukamy jakiś rozwiązań. I tak trafiliśmy na ofertę tej firmy kacperek/com/pl/ która to świadczy usługi napraw oraz nowoczesnych technologii. Także sądzę, że z ich pomocą nasza firma rozwinie się doskonale

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Brzostuś »

W poszukiwaniu wyposażenia do firm można zerknąć na stronę kamarch/com/. Znajdziecie tutaj wszystko, co jest potrzebne dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa kamarch/com/produkty/mieszalniki-lemieszowe/.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: Domis3223 »

Prowadze biznes w branży krawieckiej i inwestuje w nowy sprzet aby rozszerzyć działalność zakładu, postanowiliśmy kupić hafciarkę przemysłową aby robić loga firm na ubraniach haftowane, ponieważ to dużo ładniej wygląda i jest trwalsze. Drugim sprzętem, który zupełnie nie wiem, do czego służy, ale podobno przyda nam się i produkty będą dużo lepszej jakości, jest klejarka taśmowa. Mamy już ofertę od jednej firmy pl.strima/com/klejarki-tasmowe/cat-2002169 jest całkiem fajna, jednak czekamy na kolejne.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: bebefa »

Na hali produkcyjnej różnego rodzaju rozwiązania możemy spotkać. Bierze to się z tego, że po prostu świat idzie do przodu i wiele systemów nie wygląda już tak, jak wcześniej. Na pewno wykorzystywane są pompy denison , które mogą np.: być stosowane w siłownikach czy podnośnikach, które podnoszą dany wyrób. Wydaje mi się, że osoby zorientowane, albo chociaż interesujące się tematem, wiedzą, o czym mówię.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: bonyard »

Bardzo ważne na takiej hali są regały. Świetną ofertę widziałam na tej stronie e-regaly/pl/. Regały bardzo solidne z udźwigiem nawet do 50 kg

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Hala produkcyjna

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że każda hala produkcyjna powinna być wyposażona w wysokiej jakości zasilacze UPS, które przeznaczone są do urządzeń elektrycznych wymagających zazwyczaj dużej mocy i trójfazowego zasilania z sieci elektrycznej, więc idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie są maszyny. Na stronie kompleksmedia/pl/zasilacze-ups-3-fazowe,c280.html możecie znaleźć bardzo szeroki wybór asortymentu w bardzo dobrych cenach. Są one naprawdę solidne i będą służyć bardzo długi czas.

ODPOWIEDZ