majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Łożko w sypialni

Post autor: majsterka »

Do takiego łożka można też dokupić jakiś stylowy i wygodny materac. Zauwazyłam, ze tutaj hilding/pl/ , mają aktualnie świetnej jakości materace w dobrych cenach. Na Twoim miescu, długo bym się nie zastanawiała tylko brała.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: milena49 »

Ja też mam sporo doświadczeń z wyborem materaca. Szukałam chyba wszędzie, musiał być wygodny, ale też antyalergiczny. W sklepach na mieście nic ciekawego nie znalazłam, a nawet jeśli coś było, to bardzo drogie. Znajoma pokazała mi sklep mebleimaterace/pl/c/materace/rozmiar/materace-90x180/. Nareszcie się wysypiam i nie bolą mnie plecy.

olga19
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 09, 2020 8:09 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: olga19 »

Jeśli już łóżko i materac wybierzecie, to nie zapominajcie o modnym stoliku nocnym. Modne i stylowe znajdziecie tutaj aurameble/pl/38-stoliki-nocne. Ja swój u nich kupiłam i podoba mi się oryginalne wykonanie. W sklepach stacjonarnych takich nigdzie nie znalazłam. Jeśli też lubicie oryginalny styl, to koniecznie tam zajrzyjcie.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Łożko w sypialni

Post autor: majsterka »

Czy dla mężczyzny, czy dla kobiety - z pewnością przyda się wygodne łożko. Sama niedawno rozglądałam sie za nowym do sypialni i tutaj edinos/pl/ udało mi się znaleźć świetne

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: bonyard »

A co jeśli chodzi o łóżka hotelowe? Tutaj akurat najważniejszą cechą której nie można pominąć jest wygoda użytkowania - łóżka muszą być wygodne, solidne, ale też się dobrze prezentować. Dlatego jeśli szukacie najlepszego rozwiązania do hotelu to polecam ofertę producenta senactive/pl/lozka-hotelowe

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Łożko w sypialni

Post autor: zuzula12 »

"Ja w nowym mieszkaniu mam dużą sypialnię z garderobą w końcu mogę kupić duże łóżko. To było moje marzenie taka sypialnia.





_______________________________

studio projektowe kraków
"

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: czoko752 »

Wszystko zależy od Twojego gustu i od Twojej koncepcji aranżacji sypialni. Pamiętaj, że ma to być przede wszystkim bezpiecznym, spokojnym, relaksującym Ciebie miejscem. Z moim zamiłowaniem do surowego wykończenia, na pewno super sprawdzi się łóżko drewniane, które można znaleźć na stronie: futon/pl/oferta/lozka-drewniane . Oferta firmy jest znacznie szersza i korzystna, więc warto jej się przyjrzeć. Można tutaj też znaleźć artykuły o aranżacji, które na pewno Ci z nią pomogą, więc polecam.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Łożko w sypialni

Post autor: bebefa »

W teorii mam łóżko, ale czy ono będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem, to nie wiem, bo wydaje mi się, że nie ma to jak pomoc odpowiedniego doradcy. I dlatego mam nadzieję, że coś wykminię, bo materace lateksowe mi się podobają i kto wie, czy tego nie wybiorę. No, na razie zobaczymy, a co wy o tym sądzicie?

ODPOWIEDZ