erica

Dach- wiązary dachowe.

Post autor: erica »

Witajcie.
Właśnie mam dylemat cały czas co do konstrukcji dachu. Zastanawiam się jakie najlepsze jest rozwiązanie w tym kierunku? Słyszałam, że wiązary drewniane wykonane w technologii płytek kolczastych są hitem. Co sądzicie w na ten temat?

anya

Re: Dach- wiązary dachowe.

Post autor: anya »

Do konstrukcji dachu, trzeba naprawdę wezwać kogoś naprawdę fachowego. Musi być wszystko nie tylko dobrze połączone, ale też zaimpregnowane. Trzeba wybrać odpowiedni materiał na takie wiązary. A więc tutaj zgłosiłabym się do firmy MG Dachy https://mgdachy.pl/ . Oni doskonale sprawdzą się w tym zakresie.

erica

Post autor: erica »

I o taką solidną firmę mi chodziło, jak MG Dachy. Takie firmy, które starannie wykonują swoje obowiązki, chętnie doradzają w różnych kwestiach- to naprawdę się ceni. Dzięki za namiar, na pewno się z nimi skontaktuję.

bebefa

Post autor: bebefa »

Hej, oczywiście, że wiązary dachowe są ważne i dobrze, że pytasz o to, ale jeśli zdecydujesz się na blachodachówkę, jeśli chodzi o wykończenie, to ja chętnie Ci podpowiem, że ta farby do blachy może Ci się przydać. Zabezpiecza przed korozją, ale i utratą jakiegokolwiek koloru, a to częsty problem blachy.

ODPOWIEDZ