erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: erica »

Jak chodzi o restauracje, wyjątkowe miejsca, gdzie możecie zjeść coś smacznego i niebanalnego, to warto tutaj wyróżnić Restauracja Piwna 47 w Gdańsku . Moja znajoma ostatnio tam była i bardzo sobie chwaliła to miejsce. Bardzo jej smakowały pierożki z cielęciny z dodatkiem puree z marchwi.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: zuzula12 »

Żeby nie marnować jedzenia poznajcie freeganizm warszawa gdzie można znaleźć jedzenie dowiecie się na blogach czy grupach społecznościowych. Freeganizm yo świadomy wybór określonego sposobu życia, oszczędność pieniędzy oraz dbanie środowisko naturalne.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: mojra »

No nie wiem, ja akurat za polską kuchnią nie przepadam. Bliższa mojemu sercu jest kuchnia włoska. Na przykład jeśli chodzi o Oliwa extra vergine to dodaję ją praktycznie do każdego dania :)

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: czoko752 »

Zgadzam się. Polska kuchnia w dużej mierze składa się z mięsa, ale ja sam jestem miłośnikiem różnego rodzaju mięs. Chciałbym jeszcze mieć wędzarnie w ogrodzie i samemu wędzić wędliny i mięso.Takie wędzenie w wędzarni elektrycznej to moim zdaniem świetna sprawa. Co o tym sądzicie?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: milka »

Jeśli szukasz pomysłów na śniadania to polecam serek wiejski. Można go jeść na różne sposoby i jest dużo lepszym wyborem niż np. owocowy jogurt. Tutaj https://prozdrowotni.pl/__trashed możesz sobie poczytać na ten temat!

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: zorba »

Próbowałam już różnych kuchni z całego świata i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że najbardziej mi smakuje nasza polska tradycyjna. A zwłaszcza swojskie wyroby wędliniarskie. Jeśli ktoś z was chce spróbować takich to warto zamówić sobie szynkę marynowaną i białą parzoną od Karol zakłady mięsne.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: zuzula12 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę sklepu internetowego, z którego oferty sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z greckimi produktami spożywczymi, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://greecefood.pl/6-oliwki .

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: pośrednik »

Wspomnieliście o wędzeniu produktów. Ale nie każdy lubi wedzone np kielbasy. Ostatnio dowiedziałem się o sposobie wędzenie na zimno Tą metodą można wędzić ryby, sery. Produkty nie stracą aromatu, smaku oraz zabarwienia.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: grażynka011 »

Ostatnio zastanawiam się nad ofertą dostępną na stronie https://frutavita.pl/ Produkty oferowane w tym sklepie wydają się być naprawdę wysokiej jakości, a co więcej, dostępne są w atrakcyjnych cenach.

ODPOWIEDZ