zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: zdrowe słodycze

Post autor: zuzula12 »

"Moim zdaniem owoce to doskonały zamiennik dla słodyczy i przekąsek.



środki na potencję bez recepty
"

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: bebefa »

Z tego, co wiem, to jest możliwe coś takiego, ale ja sama nie mogę nic o tym powiedzieć, bo nie mam jazdy na zdrowe, tak jak wy. Dlatego mój słodki prezent dla chłopaka wcale nie będzie taki zdrowy. Oboje jesteśmy szczupli, więc na pewno taki mały podarunek nie sprawi nikomu kłopotu zdrowotnego.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: zdrowe słodycze

Post autor: mojra »

Przecież jak od czasu do czasu pozwolicie sobie na coś słodkiego, to nic się nie stanie. Ja bardzo polecam wam delikatesty winotoskanii/pl gdzie znajdziecie produkty spożywcze prosto z Włoch. Ich słodycze naprawdę wymiatają!

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: czoko752 »

Jeśli mowa o słodyczach, to może chcielibyście sprawdzić sobie, jakie słodycze popularne są na Ukrainie? Możecie je bez żadnego problemu kupić sobie na stronie https://foodex24.pl/category/kozinaki-i-grylaze . Zerknijcie, sprawdźcie i posmakujcie. Może akurat okaże się, że będzie to idealny smak dla Was.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: zdrowe słodycze

Post autor: Bigi12 »

Na Wielkanoc zawsze szukam wyjątkowych prezentów dla moich najbliższych. Tym razem zdecydowałem się na zakup pudełka delikatesowego Dolina Krolika, które znalazłem na stronie https://smaczajama.pl/pl/p/Pudelko-Deli ... lika/11142. To idealna propozycja dla miłośników smaków, którzy chcą odkryć nowe smaki i zapachy podczas Świąt.

karol3222
Posty: 1127
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: karol3222 »

Jestem bardzo ciekawy ile osób tak naprawdę skorzysta z słodycze z zagranicy . Według mnie to jest naprawdę bardzo dobra oferta.

ODPOWIEDZ