deborah
Posty: 591
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

kapcie hotelowe z haftem

Post autor: deborah »

Cześć, muszę zamówić kapcie hotelowe z haftem logo. Możecie mi polecić producenta, który oferuje taką usługę?

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: kapcie hotelowe z haftem

Post autor: wesołek »

Hejka. Nie powiem bo takie kapcie hotelowe to bardzo ważna sprawa. Ale nie zapominajmy, że w hotelu należy także zadbać o wszelkiego rodzaju inne rzeczy. Jak chociażby niekiedy z kuchni mogą wydobywać się zapachy. Więc zastanawiam się nad tym jak można sobie z tym poradzić. I tak też między innymi dowiedziałam się, że jest takie coś jak odor remover . Tutaj expertaroma/pl/magia-zapachu-fakty-i-mity/jak-pozbyc-sie-brzydkiego-zapachu/ można dowiedzieć się coraz więcej na ten temat.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: kapcie hotelowe z haftem

Post autor: milka »

Wprowadzacie do swoich hoteli ekologiczne rozwiązania? Trafiłam wczoraj na ten artykuł sztuka-architektury/pl/article/15213/eko-hotele-moda-ktora-wkradla-sie-do-obiektow-w-najwiekszych-miastach i powiem szczerze, że mnie zainteresował. Coraz więcej hoteli w dużych miastach staje sie eko. Ja mam mały hotelik w górach, ale zastanawiam sie nad unowocześnieniem naszego obiektu.

zuzula12
Posty: 1649
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: kapcie hotelowe z haftem

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z produktami związanymi z modą, urodą oraz aranżacją wnętrz, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie pakamera/pl . Sam z niej wielokrotnie korzystałem, ponieważ wszelkie produkty są od polskich marek.

ODPOWIEDZ