barttonn44
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 02, 2020 6:22 am

Inteligentne oświetlenie

Post autor: barttonn44 »

Jeśli planujecie u siebie w domu zamontować coś takiego jak inteligentne oświetlenie, to żarówki wi fi spectrumsmart/pl/ znajdziecie w tym sklepie. Jest tu wiele takich gadżetów, więc jak najbardziej warto do ich oferty zajrzeć

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: bajobaj »

My to wszystko tak przeżywamy, a to przecież działa tylko na czujnikach. To nic takiego... No, ale ja już nie będę się wymądrzać, sami to sprawdźcie. Ja wam powiem,że za oświetleniem każdego rodzaju możecie w Amperze amper/pl sprawdzić. W zasadzie to hurtownia, gdzie niczego wam nie zabraknie. No i ceny mają naprawdę w porządku, mówię wam.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: Kobietaewka77 »

Jesteśmy firma, która się zajmuję montażem inteligentnych systemów w domach, działamy już jakiś czas na rynku, jednak nie posiadamy jeszcze strony internetowej. Szukamy odpowiedniej oferty hosting i domeny dla naszej strony internetowej. Widziałam trochę pakietów, jednak zależy mi na czymś takim, co by wparło na początek naszą firmę i pozwoliło dotrzeć do większej liczby klientów.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: synia »

Trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Na pewno warto na spokojnie rozejrzeć się w tym miejscu elmarco/pl/oferta/miejsce-uzytkowania-zewnetrzne/latarnie-ogrodowe . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o oświetlenie. Macie w czym wybierać. Znajdziecie tam zarówno oświetlenie zewnętrze, jak również wewnętrzne. Wybór jest tam naprawdę ogromny.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: bonyard »

To już wyższa szkoła jazdy inteligentne oświetlenie. Chyba że chodzi takie na czujnik ruchu to bez problemu mozna go wykorzystać razem z taśmami led, takimi jak tutaj dekoportal/pl/artykuly/lazienka/lazienka-porady/tasmy-led-w-lazience-co-wybrac#5 . Czy to w łazience czy w innych pomieszczeniach

anya
Posty: 153
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: anya »

A lampy, gdzie kupujecie? Ja przykładowo znalazłam ostatnio sklep epstryk/pl/pol_m_Oswietlenie-wewnetrzne_Lampki-biurkowe-nocne-292.html , gdzie naprawdę fajne propozycje można znaleźć. Chociażby znalazłam tam śliczne lampki biurkowe led, które elegancko wyglądają i sprawdzają się niezawodnie w praktyce.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: morowiec »

czy ktoś z was wie jaki jest koszt audytu energetycznego To jest bardzo wazne... Myślę, że każdy bez problemu znajdzie tam odpowiednie oświetlenie do domu lub mieszkania. Ja myślę o nowej lampie podłogowej.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: kubek201 »

Jeśli chodzi o oświetlenie uliczne, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj abcwnetrza/pl/jak-wybrac-oswietlenie-uliczne-krotki-poradnik-dewelopera/ . Jest tam sporo różnych ciekawy informacji i wskazówek, które pomogą wybrać idealne rozwiązania. Znajdziecie tam bowiem krótki poradnik, a w nim mnóstwo sprawdzonych informacji, które myślę, że się przydadzą.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: firanka »

Ja mieszkam z rodzicami, także ogólnie jeśli chodzi o oświetlenie to wszystko jest zrobione tak jak oni chcieli. Ale trzeba przyznać, że ogólnie oświetlenie mocno poszło do przodu w dzisiejszym świecie lighting.philips/pl/application-areas , sama jestem w szoku jak odwiedzam różne miasta i widzę jak fajnie jest ogarnięty temat np z ulicami, stadionami itp.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Inteligentne oświetlenie

Post autor: wesołek »

Inteligentne oświetlenie czyli jakie? Bo dla każdego może oznaczać to coś innego więc warto może poszperać w internecie aby znaleźć coś fajnego i praktycznego. I tak też między innymi moja znajoma podesłała mi tego linka oswietleniowki/pl/listwy-oswietleniowe-scienne-led,c162.html z którego to dowiedziałam się, że są takie listwy oświetleniowe ścienne. Także zawsze jest to także jakieś bardziej nowoczesne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ