Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Nagłośnienie imprezy

Post autor: Awiae56 »

Jeżeli szuka ktoś dobrej firmy, która zajmie się profesjonalnie nagłośnieniem waszej imprezy to polecam tą stronkę https://www.kalemba.pl/wynajem-wypozycz ... ie-imprez/ . Porządnie podejdą do waszej sprawy. Nie będziecie żałować. Zdecydowanie polecam każdemu kto organizuje większą imprezę.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: Betka89 »

Na imprezie poza nagłośnieniem jest również niezbędna odpowiednia muzyka, która będzie umilała gościom czas. Taką muzykę możecie pobrać za darmo poprzez konwerter mp3 yt - imp3/pl/ W ten sposób możecie sobie skompletować całe playlisty i odgrywać je już bez dostępu do internetu. Strona nie wymaga instalowania dodatkowych programów ani też nie są wymagane żadne opłaty. Samo pobieranie trwa dosłownie chwilkę.

Awatar użytkownika
artym
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 11:03 pm

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: artym »

Warto poszukać jeszcze w internecie informacji na ten temat. Nagłośnienie imprezy jest bardzo ważne.
"Język nie ma kości, która by podczas mówienia kłamstwa dziurawiła podniebienie."

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: Monika »

A jakie polecacie dodatkowe atrakcje na imprezę? Moim zdaniem świetnym pomysłem, na przykład na wesele, może być fotobudka fotolustro, takie jak na stronie internetowej foto-lustro/com/. Goście mogą mieć przy tym sporo zabawy, a dodatkowo będą mieli dodatkowe pamiątki w postaci zdjęć ;)

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: bajobaj »

A wiecie, że ja nie mam na to jeszcze pomysłu? Postaram się, żeby w moim domu na przykład udała się fajna imprezę weselna. Wstępnie też patrzyłam na to, żeby ślub w plenerze zorganizować, ale koniec końców wyszło na to, że pleneru nie będzie. Bo to jednak jest teraz zimno, a nie chcemy czekać. Kto wie, co będzie. Ważne jednak, żeby było godnie.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: mojra »

Myślę, że tutaj warto też wspomnieć o przewodach głośnikowych. Jeśli chcecie postawić na jakość, a wierzę, że tak to powinniście w pierwszej kolejności sprawdzić sobie ofertę salony.nautilus.net/pl Ja osobiście nie raz korzystałam z ich usług i jak najbardziej polecam. Jeśli macie jakieś pytania, to obsługa klienta na pewno wam doradzi.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: evie »

Jesli mowa o naglosnieniu, to moim zdaniem megascena/pl/ wlasnie w megascenie zamowisz wszystko, co niezbedne. Sprzet maja naprawde fajny jakosciowo i w konkurencyjnych cenach

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić sklep music-shop/pl to tutaj zajdziecie dobry sprzęt i nagłośnienie. To dobrze wyposażony sklep muzyczny, który ma też atrakcyjne ceny. Koniecznie sprawdźcie i zapoznajcie się z całą ich ofertą. Może skorzystacie.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: mojra »

Może warto rozejrzeć się również za wzmacniaczami dźwięku? Z tego co widziałam, to na stronie vinyllove/pl/wzmacniacze-gitarowe-do-1000-zl-ranking/ jest ranking na wzmacniacze gitarowe. Sprawdźcie sobie, bo pomoże pomoże wam w podjęciu odpowiedniej decyzji.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nagłośnienie imprezy

Post autor: zuzula12 »

W temacie muzyki na imprezie polecam skorzystać z usług Dj Noname - DJ Warszawa To nie tylko DJ to osoba która zapewnia, ze twoje wydarzenie będzie wyjątkowe. Cały czas ma kontakt z imprezowiczami i dostosowuje oprawę muzyczna pod wydarzenie.

ODPOWIEDZ