milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Ważna paczka

Post autor: milena49 »

Cześć i czołem. Mam do wysłanie ważną paczkę. Nie dość, że ważną, to jeszcze dość daleko, bo aż do Stanów. Macie jakieś sprawdzone patenty na taką przygodę, czy mam szukać po internetach?

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Ważna paczka

Post autor: Luza »

Mój sprawdzony patent to broker kurierski. Przez pośrednika nadasz paczkę szybko, prosto i bez wychodzenia z domu. Do tego najtaniej - bo w jednym miejscu porównujesz ceny różnych firm kurierskich. Tu kurjerzy/pl/paczka-do-usa/us możesz skorzystać z usług takiego brokera. Jestem pewna, że bez problemu nadasz paczkę.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Ważna paczka

Post autor: pyrtek »

Ja od pewnego czasu wszystkie paczki nadaje u fastpost/pl/ :) i naprawdę mam do nich zaufanie pełne

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Ważna paczka

Post autor: marina »

A jakiego kuriera polecacie do wysyłek paczek za granicę ? ja wysyłam często mężowi i on ostatnio znalazłam taki artukuł tuwodzislaw/pl/wiadomosci,paczki-do-polski-z-uk-tych-towarow-lepiej-nie-wysylaj-kurierem-mozna-zaplacic-kare,wia5-3266-22836.html żebym wiedziała co nie wkładać do paczki bo zapłacimy karę, no nie wiedziałam że są jakieś zabronione rzeczy.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ważna paczka

Post autor: czoko752 »

Ważną paczkę warto przekazać dobremu kurierowi, który dostarczy ją możliwie najszybciej. Wysyłając paczkę do Anglii natknęłam się na stronę: allekurier/pl/przesylki-zagraniczne/paczki-do-anglii . Myślę, że znajdziesz tutaj ofertę, która idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania.

mojra
Posty: 663
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ważna paczka

Post autor: mojra »

Jeśli masz do nadania paczkę, to zawsze możesz nadać ją na stacji benzynowej. Orlen wprowadził niedawno taką opcję i myślę, że wiele osób na tym skorzysta. Na stronie 360edumobi/com/pl/lifestylowo/item/524-orlen-paczka-co-to-takiego znajdziesz szczegółowy artykuł na ten temat.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ważna paczka

Post autor: zuzula12 »

w moim przypadku jeżeli chce nadać paczkę, to zazwyczaj korzystam z usług sprawdzonego brokera kurierskiego. Od dłuższego czasu korzystam z takich usług, jest to wygodne i tańsze niż zwykły kurier, a Wam polecam artykuł na stronie bielsko.biala/pl/firmy/porady/992/dlaczego-nadawac-paczki-za-posrednictwem-brokera-kurierskiego-trzy-powody .

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Ważna paczka

Post autor: Korzeń »

Jeśli paczka jest mega wazna to pamietaj też żeby przede wszystkim ją odpowiednio zabezpieczyć. Nie ufaj tak z góry kurierowi. Paczkę nalezy wewnątrz wypełnić wypełniaczem najlepiej w postaci folii bąbelkowej z tego sklepu przeprowadzkisklep/pl/ lub papierem pakowym

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Ważna paczka

Post autor: milka »

Ja dość często wysyłam paczki przez brokera kurierskiego. Mam swoją zaufaną firmę i korzystam z jej uslug. Przed nadaniem paczek za granicę często czytam artykuły - lublin112/pl/czy-wszystkie-paczki-do-anglii-sa-poddawane-restrykcyjnej-kontroli-celnej-sprawdzmy/ Uważam, że warto wiedzieć czego można się spodziewać na granicy i td.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Ważna paczka

Post autor: dolores »

Warto postawić na sprawdzoną firmę, która zajmuje się dostarczaniem paczek. Mam kilka przesyłek do wysłania i szukałam informacji na temat tego, jaką firmę wybrać. Na temat adept-liceum/pl/dlaczego-ceny-dostaw-roznia-sie-miedzy-soba/ przeczytałam naprawdę dużo na temat cen za takie przesyłki

ODPOWIEDZ