Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Beton architektoniczny

Post autor: wloczykijka »

Hejka! Tak jak w temacie. Zastanawiam się, gdzie mogę dostać beton architektoniczny. Macie może jakieś ciekawe propozycje? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie https://www.jadar.pl/19-faq/61-beton-architektoniczny.html . Może warto się na nich zdecydować? Co o tym myślicie?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Beton architektoniczny

Post autor: bajobaj »

Tak sobie myślę, że skoro interesują Was takie rozwiązania i zamierzacie w to inwestować, to powinniście sprawdzić także cięcie betonu białystok. Może się okazać, że taka usługa będzie dla Was przede wszystkim dobrym rozwiązaniem. Dlatego należałoby na przykład zdecydować się na to. Co wy mówicie o tym?

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Beton architektoniczny

Post autor: Szuwi »

"""A czy ktoś z Was zna tę firmę: godelbeton/pl/ , która oferuje szeroką gamę produktów, w tym beton i zaprawy budowlane?

Chciałabym z nimi nawiązać współpracę w ramach projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

Skoro swoją ofertę kierują na rynek niemiecki oznacza to dla mnie, że to naprawdę solidna firma.
"""

ksivvv
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 05, 2021 10:47 am

Re: Beton architektoniczny

Post autor: ksivvv »

Osobiście mam dobre doświadczenie z betonem Contractors. Bardzo solidnie wykonane płyty.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Beton architektoniczny

Post autor: Monika »

A czy wiecie, że beton architektoniczny można zastąpić tynkiem dekoracyjnym? Ja ostatnio trafiłam na taki tynk imitujący beton - luxmal beton - na stronie internetowej bbhomedecor/pl/sklep/tynk-dekoracyjny-wewnetrzny/6-55-tynk-dekoracyjny-beton-architektoniczny-luxmal-tg.html#/9-kolor-betontgluxmalwapien/12-wydajnosc-10m2. Nie wiem, jak Wam, ale mi na przykład takie industrialne wykończenia wnętrz bardzo się podobają ;) A Wy co o czymś takim myślicie? Chcielibyście mieć takie ściany w mieszkaniu?

ODPOWIEDZ