wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

szkolenia online

Post autor: wesołek »

Słyszeliście może o takich szkoleniach online? Bo ja znalazłam bardzo fajne szkolenia online w Chce Zostać gdzie możemy się przekonać jak zostać producentem muzyki, jak wyćwiczyć wokal czy nawet jak zostać aktorem. Uważam, że to bardzo ciekawe szkolenie dzięki którym możemy wcielić się w kogoś innego. Takie szkolenia nie są takie drogie a prowadzone przez znanych i cenionych wykładowców

Monika
Posty: 387
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: szkolenia online

Post autor: Monika »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych szkoleń on-line, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group na stronie internetowej kar-group.elk/pl/oferta/. Jak widać jest tam mnóstwo takich właśnie kursów do wyboru, więc każdy z Was na pewno znajdzie coś dla siebie ;)

Awatar użytkownika
Slonik
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:23 pm

Re: szkolenia online

Post autor: Slonik »

Ciekawe propozycje. Mogą okazać się faktycznie skuteczne.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: szkolenia online

Post autor: matea »

Szkolenia są okej, zresztą uważam, ze każdy rodzaj inwestycji w swój rozwój prędzej czy później się sprawdzi i przyda :) ja kupuje też regularnie różnego rodzaju publikacje branżowe ( pracuje w księgowości i ciągle się doszkalam). Takie produkty można kupić w dobrej cenie w wydawnictwie Wiedza i Praktyka wip/pl/. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, sympatyczna obsługa, sprawna realizacja wysyłek.

Awatar użytkownika
TautFraupt
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:18 pm

Re: szkolenia online

Post autor: TautFraupt »

A macie może jeszcze jakieś inne propozycje? Chętnie na nie zerknę.
Trzeba coś kochać, żeby to znienawidzić.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: szkolenia online

Post autor: burza »

W aktualnym czasie większości szkoleń odbywają się online wystarczy troszkę poszukać i znaleźć odpowiednie dla siebie. Ale wiadomo żeby najwięcej wyciągnąć z takiego szkolenia potrzebny jest dobry sprzęt by się nie skupiać na rzeczach które nas rozpraszają czy martwić się że podczas szkolenia komputer się wyłączy. Dlatego warto zajrzeć na itnes/pl/ i sprawić sobie nowy komputer by móc spokojnie korzystać właśnie z takich szkoleń. Mają u siebie bardzo duży wybór komputerów więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie w dobrej cenie.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: szkolenia online

Post autor: postzunia »

Jak chodzi o dobre szkolenia to ja potrzebuje informacji na temat tego jak stworzyć stronę www którą będę mogła pozycjonować za pomocą google adwords. możecie mi podpowiedzieć co zrobić w tym celu? albo ile mniej wiecej kosztuje postawienie strony?

anya
Posty: 164
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: szkolenia online

Post autor: anya »

A czy kurs pierwszej pomocy łódź macie już zaliczony? Bo, jak jeszcze nie, to czas ten aspekt narobić. Powinno się wiedzieć jak pomóc drugiej osobie w różnych sytuacjach, a takie kursy świetnie przygotowują.

czoko752
Posty: 1077
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: szkolenia online

Post autor: czoko752 »

Szkolenia online ja robię co jakiś czas, różne, chcę się rozwijać tak aby móc w przyszłości znaleźć dobrą pracę. Tutaj cgwisdom/pl/kursy-wideo/sketchup.html wykupiłem niedawno kurs na program do tworzenia wizualizacji wnętrz, interesuję się grafiką więc przyda mi się na pewno.

mojra
Posty: 663
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: szkolenia online

Post autor: mojra »

Wydaje mi się, że wszystko tutaj zależy od tego, jakie szkolenie chcecie zrobić. Jeśli mają to być szkolenia trener personalny to zdecydowanie lepiej zdecydować się na szkolenia stacjonarne, bo najważniejsza jest praktyka.

ODPOWIEDZ