marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Chrzciny

Post autor: marina »

Hej, w listopadzie zamierzamy ochrzcić naszą pannę no i zastanawiamy się na fajnym miejsce w Warszawie. Szukałam w necie jakiś info, ale strasznie ciężko z tym, bardziej mnie zainteresowała restauracja Akademia, może ktoś wypowiedzieć o tym miejscu ? Przyjęcie jest planowane na około 30 osób, może ktoś orientacyjnie wie ile za osobę teraz się płaci ?

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Chrzciny

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli interesuje Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - gdzie dobrze zjeść szczecin .

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Chrzciny

Post autor: matys »

Prawdę mówiąc, to mi nie zależy na bóg wie jakim przyjęciu, ale to takie nasze pierwsze i na pewno nie będę na to żałować. Muszę powiedzieć, że dla mnie liczy się przyszłość, dlatego nasz chrzciny Zielona Góra będzie wyjątkowy. Na pewno nie będziemy się ograniczać, ale też nie będziemy nie wiem, rzeźb z lodu zamawiać. Ma być elegancko i klasycznie, po naszemu.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Chrzciny

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiacie się nad zaproszeniami których użyjecie aby zaprosić gości na chrzciny? Polecam Wam sakramento/pl , jest to strona na której znajdziecie wiele przydatnych akcesoriów, niezbędnych podczas tego typu uroczystości.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Chrzciny

Post autor: Bigi12 »

Chrzciny to ważne wydarzenie i trzeba się należycie do nich przygotować zarówno jako gość jak i rodzic. Wszystko na tą imprezę dostaniesz w tym sklepie alechrzest/pl/ Nie tylko możesz zakupić biżuterię z grawerem ale także ubranka czy świece potrzebne na wydarzenie. CO do jakości jak i cen nie będziesz mieć zarzutów.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Chrzciny

Post autor: Monika »

My również będziemy dla naszego dziecka niedługo organizowali chrzest Dekoracje planujemy kupić w sklepie internetowym Happenings/pl. Może ktoś z Was go kojarzy? Mieliście już okazję robić tam może zakupy?

ODPOWIEDZ