Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

brak

Post autor: Kasieńka »

Jak radzicie sobie z nudą w sypialni? Stosujecie jakieś gadżety erotyczne? Ja niedawno zamówiłam z secretplace bieliznę erotyczną i lubrykanty . Fajnie stymulują one doznania erotyczne, brak jest o wiele przyjemniejszy i nie czujemy tej suchości, która niestety podczas długiego stosunku czasami się pojawia. Jeżeli lubicie się zabawić w sypialni to jest to miejsce dla was.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: brak

Post autor: Betka89 »

Żeby nieco wzbogacić swoje życie erotyczne warto na początek sięgnąc po prostu po afrodyzjaki - sexshop112/pl/afrodyzjaki/7-najsilniejsza-hiszpaska-mucha-brak-elixir-15-ml.html Takie drobiazgi potrafią totalnie odmienić to co się dzieje w naszej sypialni. Myślę, że warto pokombinować w tej dziedzinie, żeby wygonić z sypialni nnudę i rutynę.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: brak

Post autor: Domis3223 »

Sama korzystam z afrodyzjaków i naprawdę to działa , albo tylko nasza psychika nie wiem, jednak każdy powinien sam spróbować i ocenić sens tego typu perfum, czy nawet akcesorii, które urozmaica życie w sypialni. Fajnym sklepem tego typu jest brak shop Secret Place, sama korzystałam nie raz, ale to już sami musicie ocenić czy to dla was ma znaczenie.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: brak

Post autor: synia »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj naszseks/pl/seksowne-i-gorace-smsy-do-niego-10-gotowych-smsow/ . Między innymi znajdziecie tam ciekawy artykuł na temat seksowych sms-ów. Macie tam również 10 gotowych wiadomości, z których warto skorzystać. Pomyślcie o tym koniecznie. Myślę, że warto w związku wprowadzać różne urozmaicenia.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: brak

Post autor: martynika »

Zabawki erotyczne musza byc naprawdę :) ja sama kupuje takie na sklepie sensimi/pl/ dodatkowo mają sporo ciekawych i konkretnych informacji na blogu. Wiec naprawde warto tam zajrzec.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: brak

Post autor: dolores »

O takim temacie można mówić bardzo długo, ponieważ są różne kwestie związane z namiętnością. Moglibyście zerknąć sobie przykładowo na kulki gejszy fun toys oferty mają genialne

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: brak

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu erotycznego, to chciałbym Wam polecic taki, z którego sam korzystam. W ofercie znajdziecie masturbatory oraz wiele innych gadżetów erotycznych, które pozwolą Wam wprowadzić nieco urozmaicenia w Waszej sypialni.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: brak

Post autor: mojra »

Nie wiem jak wy, ale ja zawsze sprawdzam rankingi gadżetów erotycznych zanim zdecyduję się na zakup czegoś dla siebie. I tak na przykład ostatnio trafiłam na: eroprezent/pl/blog-sklepu-eroprezent-pl/rankingi-i-recenzje/wibratory-kroliczki-a-stymulatory-lechtaczki Polecam wam zajrzeć :) To z pewnością ułatwi wam wybór.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: brak

Post autor: anik2 »

Gadżety erotyczne mogą pomóc, to z pewnością. W końcu brak powinien dawać jak najwięcej zadowolenia i przyjemności. W moim związku jak zaczęłam stosować belarę to jakbyśmy z mężem do seksu sprzed kilku lat. Jest o wiele lepiej, nie ma miejsca na nudę.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: brak

Post autor: Dżonko »

Gdy zadba się o odpowiednie gadżety to wtedy nie ma nudny ;) Tutaj erotino/pl/47-masturbatory zerknijcie sobie na masturbatory. Gadżetów w sklepach erotycznych jest ogrom, można przebierać i przebierać. No i oczywiście testować, by tej nudy w łóżku nie było.

ODPOWIEDZ