Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Sprawdzone soczewki

Post autor: galaretek »

Wiecie może, gdzie uda mi się kupić jakieś porządne i sprawdzone soczewki? Zastanawiam się nad takim zakupem, ponieważ moje okulary zaczynają mi po prostu przeszkadzać i szukam czegoś innego. Przeglądając internet sporo dobrego czytałem na temat tych szkieł https://www.szkla.com/1462_bioair-comfort-3-szt.html . Co o nich sądzicie? Może ktoś z was z nich korzysta i może podzielić się wrażeniami na ich temat? Z tego co widzę to są one w całkiem przyzwoitej cenie, a jest to dla mnie całkiem ważne. Do tego posiadają porządne nawodnienie, przez co nie muszę się obawiać żadnych podrażnień. Faktycznie są warte zakupu? A może lepiej poszukać czegoś innego?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Sprawdzone soczewki

Post autor: budowlaniecja »

Nie rozumię jak okulary mogą przeszkadzać. Ja noszę od lat i czasami zapominam że je mam na nosie. Może zobacz te eyewear24.net/product-pol-45749-Okulary-korekcyjne-Ray-Ban-RX-8415-2881.html Lekkie, dobrze trzymają się na nosie, kwadratowy kształt oprawek nie zawęża pola widzenia, można prowadzić w nich auto. Może po prostu źle dobierasz dla siebie okulary.

ODPOWIEDZ