Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Książki

Post autor: Aldona »

Hej! czytacie może ? ja uwielbiam romanse a teraz mam sporo czasu na czytanie, bo do studiów mam jeszcze miesiąc czasu :D Ostatnio odkryłam taką stronę wattpad gdzie można zaczytywać się w powieściach nadsyłanych przez innych użytkowników. BArdzo spodobał mi się tytuł Poproś abym Ci wybaczyła wattpad/com/story/235376272-popro%C5%9B-abym-ci-wybaczy%C5%82a - jestem już na 4 rozdziale i muszę przyznać że bardzo mnie wciągneła historia Olivii i Alexa - a Wy co czytacie aktualnie? :)

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Książki

Post autor: budowlaniecja »

U mnie czyta cała rodzina. Mamy ulubioną internetową księgarnię, gdzie zawsze znajdujemy ciekawe propozycje. Teraz np trafiłem na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/gorsza-siostra-justyna-bednarek-p-1345852.html To książka dla mojej żony. Raczej ja nie sięgam po powieści obyczajowe. Ale kobiety bardzo je lubią. Ja wolę kryminały.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Książki

Post autor: Milena »

Jakoś za romansami nigdy nie przepadałam, ale kryminały to dosłownie pochłaniam bardzo szybko. Zaciekawiła mnie właśnie kolekcja książek szwedzkiej pisarki Camilli Läckberg magazyn.ceneo/pl/artykuly/camilla-lackberg-ksiazki . Ktoś z Was może już czytał jej książki? Niedługo będą święta, więc pomyślałam, że zrobię też kilka takich prezentów dla rodzinki.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Książki

Post autor: morowiec »

Ja czytam sporo ksiązek, ale wiadomości również co się teraz na świecie dzieje tez :D Sporo ciekawego info jest właśnie na niezalezna/pl lubię tam przesiadywac i czytać rózne rzeczy

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Książki

Post autor: paździoch »

Czytam. To praktycznie moje hobby, życie. Potrafię jedną książkę przeczytać w ciągu jednego dnia, jeśli mnie wciągnie. W sklepie capitalbook/com/pl/ szczególnie lubię kupować książki, to mój gust.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Książki

Post autor: synia »

Na pewno ciekawą opcją może okazać się audiobook. Jest to fajna alternatywa dla książki. Pomyślcie o tym koniecznie. W ten sposób można bowiem sporo zaoszczędzić, a przede wszystkim zadbać o lasy. Na pewno jest to dobra opcja dla tych, którzy nie chcą sobie niszczyć wzroku. Tutaj ibuk/pl/audiobooki.html sobie zerknijcie.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Książki

Post autor: bonyard »

Ja ostatnio odkryłam taką stronę taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html i zamówiłam już 4 tytuły które niestety ciągle czekają aż je zacznę. Przez pracę mam bardzo mało czasu ale jeśli znajdzie się przynajmniej jedna wolną chwila od razu zabieram się za czytanie

piotrowska
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Książki

Post autor: piotrowska »

Mnie interesują książki typu poradniki, takie sklep.zwierciadlo/pl/ które promują też zdrowy styl życia, motywujące, najczęściej właśnie takie książki kupuję

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Książki

Post autor: mojra »

Jeśli zalegają wam w domu stare książki, których chcecie się pozbyć to koniecznie sprawdźcie Wycena książek online poprzez stronę valuepedia.co/pl/items/category/45502136.002353 Sama miałam okazję skorzystać z ich usług i powiem wam, że w szoku byłam, jak się dowiedziałam ile te wszystkie książki są warte.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Książki

Post autor: pyrtek »

A lubicie sci-fi? jesli tak to w tym roku warto siegnac po tworczosc Lema, w koncu ten rok zostal ogloszony rokiem autora z okazji 100tnej rocznicy urodzin :) ja obchody rozpoczalem pieknym koncertem Klangforum Wien organizowanym przez IAM w Wiedniu. Bylo naprawde pieknie, az mam ochote wrocic do ksiazek pisarza na nowo :)

ODPOWIEDZ