Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Panieński

Post autor: Monika »

"""Witajcie,

jakie macie pomysły na organizację wieczoru panieńskiego? Ja zamówiłam już bardzo fajne dekoracje na wieczór panieński, teraz czeka mnie jeszcze wybór dodatkowych atrakcji ;) Co byście mi polecili?
"""

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Panieński

Post autor: gierka »

Wieczory panieńskie mają to do siebie, że są szalone i nieprzewidywalne. Ale nie zapominajmy także o prezencie dla przyszłej panny młodej. Nie koniecznie musi to być jakiś nudny i tradycyjny prezent. I my nie miałyśmy zamiaru takiego kupować. Poza tym znalazłyśmy tutaj secretplace/pl/wibratory-kroliczki/ dość ciekawy pomysł na prezent. W końcu każda kobieta musi umieć także sama sobie radzić także w łóżku

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Panieński

Post autor: grażynka011 »

Oj wieczór panieński jest bardzo ważnym wydarzeniem dla każdej kobiety. Moim zdaniem fajną opcją jest spędzić ten czas w spa, tutaj na pewno bardzo dobrze się zrelaksujecie i odpoczniecie, dodatkowo jest to też wspaniała zabawa

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Panieński

Post autor: mojra »

Koniecznie sprawdźcie wieczór panieński pomysły Nie często przecież ma się wieczór panieński, zazwyczaj jest to tylko raz w życiu... dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby to był wyjątkowy wieczor

ODPOWIEDZ