Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Pomysły na sklep internetowy

Post autor: Soki »

Szukacie sprawdzonych i dobrych pomysłów na sklep internetowy? Jeśli zamierzacie otworzyć swój własny biznes to zdecydowanie mogę wam polecić tą stronę http://rynekinwestycji.pl/pomysly-na-wl ... ternetowy/ . Znajdziecie tam naprawdę ciekawe pomysły, które pomogą wam osiągnąć sukces. Polecam gorąco!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Remontujemy
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:23 pm

Re: Pomysły na sklep internetowy

Post autor: Remontujemy »

Hmm..może suplementy diety ? Sama zastanawiam się nad takim pomysłem. Rozglądam się za biurem rachunkowym, odpowiednimi usługami, dzięki którymi będę miała własną stronę internetową, ale też potrzebny jest producent. Akurat Tantus > tantus/pl/dbamy-o-ekologie-zrownowazony-rozwoj/ produkuje takie suplementy, ale też jest to firma, która dba o ekologię - a ja jestem miłośniczką dbania o środowisko :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pomysły na sklep internetowy

Post autor: milka »

Sklep internetowy to bardzo fajny biznes. Życzę Ci powodzenia! Jeśli chcesz szybko się wybić to koniecznie zainwestuj w reklamę w internecie. Tutaj kreacjasukcesu/pl/ znajdziesz bardzo dobrą ofertę agencji marketingowej z doświadczeniem. Może ci naprawdę pomóc w wypromowaniu sklepu.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Pomysły na sklep internetowy

Post autor: akacja56 »

Jak myślisz o takim sklepie internetowym to warto pomyśleć też o wygodnych płatnościach takich z system na bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Mają tam mnóstwo fajnych ofert w dobrej cenie dla biznesu, a ludzie wtedy lepiej kupują.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysły na sklep internetowy

Post autor: czoko752 »

Ja już mam pomysł na mój sklep internetowy i będzie to chyba coś związanego z butami, wiem że to teraz popularny kierunek zakupów klientów w sieci. Tutaj biznews/com/pl/biznes/21046-etapy-zakladania-spolki-z-o-o-w-polsce-w-2021 patrzę też już jak zakładać firmę, może kupić gotową spółkę? CO wy na to?

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysły na sklep internetowy

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad formą reklamy w przypadku Waszej firmy, to polecam Wam Agencja interaktywna Wrocław . Jest to profesjonalna agencja, która stworzy dla Was sklep internetowy oraz zajmie sie jego pozycjonowaniem.

ODPOWIEDZ