evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Fundacja

Post autor: evie »

Kochani, pamiętajmy o przekazywaniu jednego procenta podatku na rzecz potrzebujących, Możemy to zrobić na przykład uwzględniając w rozliczeniu taką fundację zobaczmnie.org/1-procent-podatku/ . Na codzień zajmują się pomocą osobom chorym, niepełnosprawnym, oraz takim, które mają problem w codziennym funkcjonowaniu. Wsparcie na pewno im się przyda. Dzięki temu będą mogli oferować jeszcze bardziej skuteczne rozwiązania swoim podopiecznym

bajobaj
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Fundacja

Post autor: bajobaj »

Niejedna fundacja tak naprawdę nie skupia się na pacjencie, tylko na ogólnych podopiecznych i nie ma w tym niczego złego. Jednak jeśli dana osoba chora chce zebrać pieniądze na leczenie, to myślę, że zbiórka pieniędzy online będzie odpowiednim rozwiązaniem. Jak wiadomo, nie wszystko można, ale nie ma tego złego, jeśli się spróbuje.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Fundacja

Post autor: emiliakozak »

Jeśli chcesz wesprzeć swoim 1% fundację, która pomaga poszkodowanym zwierzętom to zajrzyj na stronę 1procent.viva.org/pl. Pomoc takim miejscom jest bardzo przydatna, gdyż dzięki temu mogą rozszerzać zakres swojej działalności. Starają się oni zapewniać pomom weterynaryjną, leczenie, być tam gdzie dzieje się krzywda czworonogom oraz edukować innych. Możecie im zaufać, gdyż już od dłuższego czasu prężnie działają w tym aspekcie.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Fundacja

Post autor: Kreśka »

Pomaganie świadczy o naszym dobrym sercu. A każda fundacja dla chorych dzieci zasluguje na wsparcie, działaja w dobrym celu i robią ogrom dobrego dla tych dzieciaczków i ich rodzin!

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Fundacja

Post autor: tonga »

Ja też staram się w miarę mozliwości wspierać takie fundacje. Jeśli chodzi o mnie to chętnie podzielę się z Wami namiarem na https://rehabilitacjaopole.pl/. Wśród ich podopiecznych znajdziecie zarówno osoby dorosłe jak i dzieci, które na co dzień zmagają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

ODPOWIEDZ