majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Namioty magazynowe

Post autor: majsterka »

Zastanawiam sie nad kupnem namiotu magazynowego, ale nie wiem jaki namiot wybrać. Wybór jest teraz na rynku przecież tak duży. Czytałam tutaj pronamiot/pl/index.php/plusy-i-minusy-namiotow-magazynowych/ o plusach i minusach takiego namiotu. Moze wy mi też coś podpowiecie?

Awatar użytkownika
Slonik
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:23 pm

Re: Namioty magazynowe

Post autor: Slonik »

Zdecydowanie warto wybrać opcję specjalisty. On będzie wiedział najlepiej.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Namioty magazynowe

Post autor: burza »

Wszystkie rodzaje magazynów kojarzą mi się z regałem. Bardzo fajny widziałam na e-regaly/pl/product-pol-25498-Regal-magazynowy-Standard-II-220x110x50-5P-1000-kg.html , solidne wykonanie i bardzo duża wytrzymałość więc bardzo dobrze się sprawdzi w każdej przestrzeni magazynowej i zresztą nie tylko w niej. Również rewelacyjnie sprawdzają się w piwnicy czy garażu. Sama posiadam traki w piwnicy i bardzo fajnie wkomponował mi się w pomieszczenie nie dość że mam dużo miejsca na przechowywanie rzeczy to dodatkowo nie zajmuje mi dużo przestrzeni.

Awatar użytkownika
TautFraupt
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:18 pm

Re: Namioty magazynowe

Post autor: TautFraupt »

Myślicie, że to naprawdę mi pomoże? Kompletnie nie wiem na co się zdecydować.
Trzeba coś kochać, żeby to znienawidzić.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Namioty magazynowe

Post autor: Monika »

"""
Wszystkie rodzaje magazynów kojarzą mi się z regałem.
[/quote]

Moim zdaniem na magazyn najlepszy będzie regał paletowy. Z tego, co wiem, to takie regały oferuje działająca od wielu lat na rynku firma amRACK. Jeśli więc szukacie profesjonalnego wyposażenia na Wasz magazyn, to polecam zapoznać się z jej ofertą ;)
"""

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Namioty magazynowe

Post autor: bonyard »

Bardzo ważną rzeczą przy różnego rodzaju magazynach są regały. Tylko jedna strona na Internecie specjalizuje się w tego typu rzeczach regaly.biz/. Polecam bo jest możliwość dopasowania regału do powierzchni co ułatwia prace na takim magazynie

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Namioty magazynowe

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z regałami, to zdecydowanie mogę Wam polecić regały mago oraz wiele innych produktów z oferty sklepu DUKATA. Jeżeli jesteście zaitneresowani to wszelkie informacje o produktach, dostawie oraz cenach znajdziecie na stronie głownej.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Namioty magazynowe

Post autor: Luza »

Alternatywą dla namiotów są zadaszenia kontenerowe. W ten sposób można zyskać sporą przestrzeń na różne rzeczy. Inamiot takie oferuje, a to rzetelna i terminowa firma. Jeśli się na tym nie znacie, to możecie też skorzystać z ich fachowej porady. Wysyłkę realizują już w ciągu 24 godzin. Kontakt do nich znajdziecie na ich stronie inamiot/pl/ .

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Namioty magazynowe

Post autor: bonyard »

Nie ważne czy to jest hala czy namiot, regał do składowania towaru to podstawa. Najlepiej tego typu rzeczy zamawiać w specjalistycznych firmach typu e-regaly/pl/ gdzie jest możliwość dopasowania ich do większości powierzchni

ODPOWIEDZ