Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 471
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Gdzie kupić kamerę szpiegowską

Post autor: galaretek »

Ostatnio zastanawiałem się nad tym i wydaje mi się, że skorzystam z tego sklepu https://elektromaniacy.pl/pol_m_Urzadze ... e-322.html . Według mnie mają najlepsze ceny jak za taki sprzęt. Widziałem mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat dlatego według mnie jest to lider w tym zakresie właśnie.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Gdzie kupić kamerę szpiegowską

Post autor: Monika »

Jeśli chodzi o kamery szpiegowskie do łazienki, to znajdziesz takie na przykład w sklepie internetowym smartcams/pl/92-kamery-szpiegowskie-do-lazienki. Jak widać nie kosztują tam one dużo, więc sądzę, że warto się tam rozejrzeć ;)

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Gdzie kupić kamerę szpiegowską

Post autor: Szuwi »

"""A znasz Pokato? Serwis, na którym umieszczane są ogłoszenia darmowe dotyczące różnych przedmiotów i usług.

Być może dzięki temu uda Ci się kupić taką kamerkę znacznie taniej, a w doskonałym stanie, w pełni sprawną.

Poszukaj w serwisie jakichś atrakcyjnych ofert, być może trafi Ci się coś konkretnego w doskonałej cenie.
"""

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Gdzie kupić kamerę szpiegowską

Post autor: gierka »

Tego to ja nie wiem. Ale sądzę, że jeśli posiedzimy w necie to z pewnością znajdziemy dokładnie to czego szukamy. Bo moja przyjaciółka bardzo często korzystała z tego portalu ceneolokalnie/pl/krakow bo według niej nigdzie indziej nie znajdzie tylu ciekawych rzeczy i to w jednym miejscu. A Wy korzystacie z takich portali z ogłoszeniami?

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Gdzie kupić kamerę szpiegowską

Post autor: mery »

teraz nawet do szpiegowania kamery nie potrzebne, telefon który jest zhakowany może podglądac i podsłuchiwac rozmowy

piotrowska
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Gdzie kupić kamerę szpiegowską

Post autor: piotrowska »

To prawda, zaawansowane programy takie jak pegasus potrafią przechwycić telefon i używać go jak kamery albo mikrofonu. ale ja mam taki bezpieczny komunikator nt.interia/pl/news-usecrypt-messenger-przetestowany-przez-globalnych-ekspertow,nId,4846534 który informuje mnie jeśli nie jest jedyną aplikacją używającą aparatu czy mikrofonu

ODPOWIEDZ